Zamknij

Zorganizowali urodziny swojego 5-letniego syna w restauracji dla dorosłych. Internauci są w szoku

06.12.2022 19:00

Pewni rodzice postanowili wyprawić 5. urodziny swojego syna w restauracji przeznaczonej dla osób dorosłych. Spotkała ich za to ogromna krytyka ze strony internautów. "To chyba raczej impreza dla taty, a nie dziecka" - piszą użytkownicy.

Zorganizowali urodziny swojego 5-letniego syna w restauracji dla dorosłych. Internauci są w szoku
fot. tiktok.com/@darbyallison19

Urodziny to ważne wydarzenie dla każdego, a szczególnie dla dzieci, które zazwyczaj nie mogą doczekać się wejścia w kolejny rok życia. Najczęściej rodzice wyprawiają tego typu imprezy dla swoich pociech w domach, w parkach rozrywki czy na placach zabaw. Pewna mama 5-latka postanowiła jednak pójść o krok dalej i urządziła urodzinowe przyjęcie dla syna w barze dla dorosłych. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki.

Zobacz także: Ma partnerkę starszą o 46 lat. Nie chcą mu wierzyć, że pokochał 82-latkę

Zorganizowali urodziny swojego 5-letniego syna w barze dla dorosłych

O tej historii napisał portal the-sun.com. Darby Allison urządziła 5. urodziny syna w amerykańskiej restauracji "Hooters". Lokal ten słynie głównie z seksownych kelnerek obsługujących gości w odważnych, niekiedy bardzo skąpych strojach. 

Na filmie, który Darby opublikowała na TikToku, widać uśmiechniętego chłopca zabawianego przez pracownice restauracji. Z uwagi na to, że na logo lokalu widnieje sowa, kelnerki podarowały 5-latkowi akcesoria, aby wyglądał jak ptak. Następnie poprosiły pozostałych gości o uwagę i zaczęły śpiewać urodzinową piosenkę. Na nagraniu słychać, jak pracownice restauracji klaszczą i wiwatują na cześć chłopca.

Rodzice 5-latka w ogniu krytyki

Nagranie szybko obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory zostało obejrzane ponad 15,5 mln razy. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wielu użytkowników aplikacji skrytykowało decyzję rodziców o wyprawieniu urodzin dziecka w restauracji przeznaczonej dla osób dorosłych.

Nie wszyscy jednak byli podobnego zdania. Niektórzy napisali, że chłopiec będzie miał z tego miejsca na pewno wspaniałe wspomnienia, których nigdy nie zapomni.

Współczuję mu.
 
To chyba raczej urodziny taty, a nie dziecka.
 
To takie urocze! - brzmią komentarze.

A wy co o tym sądzicie?

Zobacz także: Podpaliła dom swojego chłopaka. Zrobiła to z zazdrości 

loader
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan po rozwodzie razem wychowują synów
9 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News

RadioZET.pl/the-sun.com