Zamknij
Znane pary, które ukrywały swoje związki. Oni długo nie przyznawali, że coś ich łączy
  • Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki
  • Rihanna i ASAP Rocky Rihanna i ASAP Rocky
  • 10 Zobacz
fot. AFP/EAST NEWS

Gwiazdom trudno jest ukrywać swoich partnerów przed światem. Zwłaszcza gdy ich drugie połówki też są znane. Tym osobom jednak się to udało. 

Związki powinny pozostawać prywatną sprawą każdego człowieka. Trudno o to jednak, gdy jesteśmy rozpoznawalni. Fani i media uwielbiają interesować się życiem miłosnym gwiazd. Zwłaszcza gdy parę tworzą dwie znane osoby. Wówczas z reguły nie schodzą one z pierwszych stron gazet. Niektóre gwiazdy próbują przechytrzyć wszystkich i ukryć swoją relację. Tym znanym parom udawało się to naprawdę długo. Zobacz, którzy popularni zakochani nie przyznawali się do tego, że coś ich łączy.

Znane pary, które ukrywały swoje związki. Oni długo nie przyznawali, że coś ich łączy

Jedną z najpopularniejszych par, które długo ukrywały swoją relację przed światem, tworzą oczywiście książę Harry i Meghan Markle. Pierwsze plotki o tym, że się spotykają, pojawiły się na rok przed ogłoszeniem ich zaręczyn. Minęło też wiele miesięcy, zanim po raz pierwszy pojawili się razem publicznie. 

Tego typu pary mamy także w naszym rodzimym show-biznesie. Absolutny rekord pod tym względem pobili Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka. Zakochani nawet wtedy, gdy spodziewali się swojego pierwszego dziecka, nie informowali o tym, że są razem, choć media od dłuższego czasu rozpisywały się na temat ich domniemanej relacji.

Zobaczcie, jakie jeszcze gwiazdy długo ukrywały swój związek przed światem. 

Zobacz także: Ich związki zaczęły się od przyjaźni. Te gwiazdy najpierw były przyjaciółmi, a potem kochankami