Zamknij
Znane pary, które rozstały się nagle. Nikt się tego nie spodziewał
  • Angelina Jolie i Brad Pitt Angelina Jolie i Brad Pitt
  • Julia Wieniawa i Antek Królikowski Julia Wieniawa i Antek Królikowski
  • Helena Bonham Carter i Tim Burton Helena Bonham Carter i Tim Burton
  • 11 Zobacz
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Wszystkim wydawało się, że te związki gwiazd będą trwać wiecznie. Oni jednak zaskoczyli nas swoim rozstaniem.

Niektóre znane pary są ze sobą naprawdę długo. Jeszcze inne są tak szczęśliwe i zakochane, że epatują swoim uczuciem przed całym światem. Często wydają się być najtrwalszymi parami w show-biznesie, jednak ostatecznie pozory nas mylą i nagle dowiadujemy się o ich rozstaniu. Tak było w przypadku związków, które znajdziecie w galerii. Każda z tych par wydawała się udana, a potem zaskoczyła fanów swoim rozstaniem.

Znane pary, które rozstały się nagle. Nikt się tego nie spodziewał

Każdy z tych przypadków jest inny. Gdy Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub, wszyscy myśleli, że to związek na całe życie. To jednak przypieczętowanie ich relacji okazało się zgubne. Dziennikarka przyznała bowiem, że problemy pojawiły się tuż po weselu - zaledwie kilka miesięcy później ogłosili rozstanie.

Podobnie było z Dodą i Emilem Stępniem. Wokalistka ten związek ukrywała w tajemnicy przed całym światem, żeby nie popełnić błędów z przeszłości. Tym razem jednak co innego stanęło im na przeszkodzie. Doda przyznała, że rozwodzi się z mężem, ponieważ ich relacja była toksyczna.

Również Blanka Lipińska zaskoczyła swoim rozstaniem z Baronem. Jeszcze kilka tygodni wcześniej jej relacje dawały nam pewność, że między tą dwójką wszystko gra. Ostatecznie jednak autorka "365 dni" sama wyjechała na wakacje i wtedy przyznała, że nie są już parą. 

Tego typu przykłady możemy znaleźć także w zagranicznym show-biznesie. Z pewnością należy do nich rozstanie Angeliny Jolie i Brada Pitta oraz Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza. Zobaczcie, kto jeszcze znalazł się w naszej galerii.

Zobacz także: Te gwiazdy po rozstaniu musiały ze sobą pracować. Jak sobie poradziły?

loader