Zamknij

Zaprosił kobietę na randkę. Potem dał jej ankietę do wypełnienia

19.11.2021 14:19

Randki mogą sprawić nam sporo niespodzianek. Ta kobieta z pewnością nie pomyślała, że otrzyma od swojego wybranka ankietę do wypełnienia.

Zaprosił kobietę na randkę. Potem dał jej ankietę do wypełnienia
fot. Shutterstock

Są takie rzeczy, które wystarczy zrobić na randce, żeby zdobyć każdego. Ten mężczyzna przebił jednak wszystko. Jego historia przypomina nieco komedię romantyczną, której główny bohater decyduje się na prawdziwe szaleństwa w imię miłości. Opowiedziała ją tiktokerka, z którą mężczyzna umówił się na randkę. Okazuje się, że najpierw postanowił wysłać jej... ankietę internetową. Co więcej, podobny formularz otrzymała tuż po randce. Co takiego chciał tym osiągnąć?

Zobacz także: Opowiedziała o swojej najgorszej randce. "Byłam przekonana, że zginę"

Zaprosił kobietę na randkę. Potem dał jej ankietę do wypełnienia

Portal thesun.co.uk przytoczył historię tiktokerki @maytheeleven. Kobieta opowiedziała o nietypowej randce, która jej się przytrafiła. Jej wybranek na pierwszy rzut oka może wydać się dziwaczny, jednak po głębszym zastanowieniu wiemy jedno - wiele kobiet chciałoby go poznać.

Katrina, bo tak ma na imię tiktokerka, zdradziła, że na randkę zaprosił ją jej przyjaciel Graham. Mężczyzna postanowił jednak przygotować się odpowiednio do ich spotkania. W tym celu przysłał kobiecie ankietę internetową, w której ta miała odpowiedzieć na kilka ważnych pytań. 

Zgodziłaś się wyjść na randkę z Grahamem. Gratulacje - mogła przeczytać na samym początku ankiety. 

Mężczyzna następnie obiecał jej dobrą zabawę, ale w tym celu postanowił sprawdzić jej preferencje. Tym samym Katrina musiała zaznaczyć, jaka data i forma spędzenia wspólnego czasu najbardziej jej odpowiada. Zaproponował m.in. kolację i film oraz wycieczkę na plażę. Kobieta miała też ocenić w skali od 1 do 5, jak fantazyjna ma być ich randka. Graham dał jej także wybór różnych potraw do jedzenia. 

Zobacz także: Chciała poderwać sąsiada i postanowiła mu się oświadczyć. "To materiał na film romantyczny"

Musiała wypełnić ankietę po randce

Katrina przyznała, że randka z Grahamem dzięki temu była cudowna. Nie spodziewała się jednak, że po spotkaniu otrzyma kolejną ankietę.

Graham poprosił cię o wypełnienie tej opcjonalnej ankiety końcowej - tak brzmiała treść wiadomości, którą dostała.

Musiała ocenić samego Grahama w skali od niezręcznego do uroczego. Oprócz tego miała wybrać odcień niebieskiego, który symbolizowałby ich randkę. Tiktokerki, które poznały tę historię, są nią zachwycone. 

Jeżeli nie dostanę formularza Google przed kolejną randką, nie chcę tego faceta. 

 

Graham ustanowił nowy standard. 

 

To powinien być twój mąż - piszą internautki.

A jak wam podoba się taka forma randki? 

Zobacz także: Umówiła się na randkę z facetem. Zabrała ze sobą... 23 członków swojej rodziny

loader
Tom Cruise i Katie Holmes w okularach przeciwsłonecznych wjeżdżają na motorze na czerwony dywan
10 Zobacz galerię
fot. Fernando Allende / NY Post / Splash/East News

Źródło: thesun.co.uk