Zabroniła mężowi uczestniczyć w pogrzebie byłej partnerki. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

30.12.2022 12:42

Pewna internautka zabroniła swojemu mężowi uczestniczyć w pogrzebie byłej żony. Internauci nie mogą w to uwierzyć. "Jesteś zazdrosna o zmarłą kobietę. Martwą kobietę, która przez lata była bliską przyjaciółką twojego męża i wiedziałaś o tym od samego początku" - piszą użytkownicy forum.

Zabroniła mężowi uczestniczyć w pogrzebie byłej partnerki. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki
fot. Shutterstock

Po rozstaniu wcale nie trzeba drzeć ze sobą kotów. Niektóre pary, mimo zakończenia związku, nadal utrzymują pozytywne relacje. Nie wszystkim się to jednak może podobać. Mowa tu przede wszystkim o nowych partnerach czy partnerkach, którzy mogą nie rozumieć tego, że ich nowa miłość czasem rozmawia ze swoim eks. Tak też było w tym przypadku. 

Zobacz także: Rozstała się dla niego z mężem. Takiego obrotu spraw się nie spodziewała

Zabroniła mężowi uczestniczyć w pogrzebie byłej partnerki

O tej historii napisał portal o2.pl, a podzieliła się nią pewna internautka na popularnym forum Reddit. We wpisie przyznała, że jej mąż, zanim się z nią ożenił, przez 20 lat był w związku z inną kobietą. Para poznała się jeszcze na studiach. Dobrze się ze sobą dogadywali, dlatego postanowili się umówić, a niedługo później pobrać. Po czasie jednak zdali sobie sprawę, że nie tworzą udanego związku. Finalnie wzięli rozwód i zostali przyjaciółmi. 

Wszystko to wydarzyło się na wiele lat przed tym, jak go poznałam. Od samego początku było jasne, że jest "ważna". Czułam pewien dyskomfort, że jest tak blisko swojej byłej - napisała internautka na forum.

Dodała, że swego czasu dużo rozmawiała na ten temat z ukochanym. Ten jednak powiedział jej, że "zawsze wybierze byłą, ponieważ jest jego przyjaciółką i jedną z najważniejszych osób w jego życiu". Mimo to internautka postanowiła przyjąć jego oświadczyny i wyszła za niego za mąż. Kobieta zdradziła, że czasami nawet spędzała czas z eks swojego męża.

Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

Niestety niedawno była mężczyzny zmarła z powodu pęknięcia tętniaka. W chwili śmierci miała zaledwie 40 lat. Internautka we wpisie wyznała, że jej mąż, gdy dowiedział się, co się stało, był załamany i ciągle płakał. Kobieta jednak zakazała mu uczestniczyć w pogrzebie eks. Chciała, by ten wreszcie zamknął ten rozdział.

Jej wpis spotkał się z żywą reakcją użytkowników forum. Internauci nie mogą w to uwierzyć. Nie rozumieją, dlaczego kobieta nie pozwoliła mężowi iść na pogrzeb przyjaciółki. 

Jesteś zazdrosna o zmarłą kobietę. Martwą kobietę, która przez lata była bliską przyjaciółką twojego męża i wiedziałaś o tym od samego początku. Nie możesz nawet dać mu szansy na zamknięcie tego rozdziału?
 
Bardzo mi przykro z powodu twojego męża. Zarówno utraty jednego z jego najlepszych przyjaciół, jak i uświadomienia sobie, jak mało ci na nim zależy - brzmią komentarze.

A wy co sądzicie o zachowaniu kobiety? 

Zobacz także: To była najgorsza randka w jego życiu. Zabrała go… do domu pogrzebowego

loader
Madonna i Sean Penn - ich związek był toksyczny
8 Zobacz galerię
fot. Splash News/EAST NEWS

RadioZET.pl/o2.pl