Zamknij

Zrobił tatuaż dla dziewczyny. Nie takiej reakcji się spodziewał

09.01.2023 15:48

Z miłości jesteśmy w stanie zrobić wiele rzeczy. Nie wszystkie jednak na pewno doceni nasz partner.

Tatuaż
fot. Shutterstock

Moda na tatuaże nie przemija. Zanim jednak zdecydujemy się na niego, warto dokładnie przemyśleć nie tylko to, w jakim miejscu chcemy go zrobić, ale także co ma przedstawiać. Sporo kontrowersji wzbudzają tatuaże z imieniem swojego partnera. Wiele osób uważa, że taki wzór może być problematyczny w sytuacji, gdy dojdzie do rozstania. To jednak nie zniechęciło pewnego tiktokera, który zdecydował się wyrazić swoje uczucie właśnie w taki sposób.

Tiktoker zrobił tatuaż z imieniem dziewczyny

Ten zabawny incydent opisał portal the-sun.com. Jamie to popularny tiktoker, którego profil ma ponad 4,5 miliona polubień. Pokazuje na nim różne sytuacje ze swojego codziennego życia. Jeden z jego ostatnich filmów, wzbudził duże zainteresowanie wśród internautów.

Mężczyzna opublikował w aplikacji nagranie, na którym wspólnie z dziewczyną śpiewają piosenkę Beyonce. W pewnym momencie pochwalił się nowym tatuażem z imieniem ukochanej, jaki zrobił sobie na klatce piersiowej. Dziewczyna nie była jednak zachwycona tym pomysłem, a jej reakcja mówi sama za siebie:

Zobacz także: Małe tatuaże to popularna ozdoba - co warto o nich wiedzieć?

Reakcja dziewczyny zdziwiła internautów

Film opublikowany przez tiktokera doczekał się wielu polubień i komentarzy na platformie. Zachowanie dziewczyny jest jednak dla niektórych osób sporym zaskoczeniem. Wiele z nich wprost stwierdziło, że partnerka chłopaka coś ukrywa i wróżą im szybkie zakończenie związku.

Jej reakcja jest taka ostra, biedny chłopak. Zgadzam się, myślę, że ma kogoś innego.
 
Reakcja była taka, jakby myślała o zerwaniu z tobą.
 
Gdyby mój partner to zrobił, płakałbym z całego serca. Byłabym bardzo szczęśliwa.
 

A czym wam zdarzyło się kiedyś zrobić tatuaż z imieniem ukochanej osoby?

Zobacz także: Ta kobieta ma wytatuowane 98 proc. swojego ciała. Pokazała, jak wyglądała przed metamorfozą

loader