Zamknij

Wychowała córkę na Małą Miss. Dręczyła ją fizycznie i psychicznie

22.11.2022 13:09

Kobieta zobaczyła w swojej córce ogromny potencjał, więc zapewniła jej sławę. Niewiele osób pamięta jednak, w jaki sposób to zrobiła. Dziś Eden Wood jest niemal dorosłą kobietą. Wciąż musi mierzyć się z bolesnymi wspomnieniami. Jej matka, Mickie, znęcała się nad nią przez całe dzieciństwo.

Mickie i Eden Wood
fot. youtube.com

Eden Wood jako dziecko była sławna na cały świat. W wieku 6 lat zdobyła 300 tytułów miss, przez co zyskała przydomek Mała Miss. Kojarzyła się z pięknymi strojami, ogromnymi pokładami energii i uśmiechem wiecznie przyklejonym do twarzy. Trudno jednak uwierzyć, że był on szczery. Dziewczynka przeżywała piekło za sprawą swojej matki.

Zobacz także: 56-latka urodziła dziecko własnego syna. Zrobiła to dla prawdziwej miłości

Wychowała córkę na Małą Miss. Dręczyła ją fizycznie i psychicznie

Przerażające doniesienia na temat drastycznych szczegółów przygotowań do konkursów piękności dla małych dziewczynek, które wygrywała Eden Wood, mogą zmrozić krew w żyłach. Jak podaje portal edziecko.pl, Mickie Wood zamieniła się w toksyczną matkę-wampirzycę, która wykorzystywała dziecko do granic możliwości, zupełnie nie przejmując się przy tym jej uczuciami.

Choć bycie miss początkowo było marzeniem dziewczynki, jej sukcesy i popularność przyniosły straszliwe konsekwencje. Matka błyskawicznie się bowiem od nich uzależniła, przez co zapragnęła, by córka wygrywała każdy konkurs bez wyjątku. Szczegóły ujawniła była menadżerka gwiazdy, Heather Ryan.

Eden Wood i jej traumatyczne dzieciństwo

Kobieta zdradziła, że zachowanie Mickie wobec Eden było agresywne i "nacechowane seksualnie". Matka regularnie obrażała córkę i zmuszała ją do czynności, które były nieodpowiednie dla dzieci. Mała Miss wykonywała wyczerpujące ćwiczenia fizyczne, piła koktajle z napojów i substancji pobudzających, a także stosowała specjalną dietę. Według zeznań Heather Ryan matka biła dziecko po całym ciele, nazywała "małym g*wnem" i "nic niewartą brzydulą".

Chociaż Mickie Wood regularnie posyłała swoje dziecko na konkursy piękności, za zamkniętymi drzwiami każdego dnia krytykowała jej wygląd. Mówiła jej, że wcale nie jest ładna i musi "wziąć się za siebie".

Raz byłam świadkiem, jak rozebrała Eden i kazała jej patrzeć w lustro. Pokazywała córce, które części ciała ma brzydkie - zdradziła Heather.

Sprawa została zgłoszona na policję, a Mała Miss znalazła się pod opieką psychologów. Gdy jednak opublikowano książkę "Od kołyski do korony", która ma opowiadać o jej życiu, szczegóły na temat jej trudnego dzieciństwa zostały pominięte. Historię Eden Wood opisano tak, by o zostaniu miss mogła marzyć każda dziewczynka.

Dziś Eden jest niemal pełnoletnia. Na swoim instagramowym profilu pokazuje, jak wygląda jej życie. 17-latka robi karierę jako modelka. Warto jednak zauważyć, że na większości zdjęć wcale się nie uśmiecha.

Co o tym sądzicie?

Zobacz także: Ta para jest ze sobą dwa lata i jeszcze nigdy się nie całowała. Teraz zdradziła dlaczego

loader