Zamknij

Karol przed Dianą spotykał się z wieloma kobietami. Media nazwały je "Aniołkami Charliego"

12.09.2022 13:40

Diana i Kamila nie były jedyne. Król Karol przed ślubem spotykał się z wieloma kobietami. Komu skradł serce?

Wszystkie partnerki króla Karola III. Nazywano je "Aniołkami Charliego"
fot. Allstar Picture Library/Mary Evans Picture Library/East News

Wielu ludziom, którzy interesują się losami brytyjskiej rodziny królewskiej, wydaje się, że król Karol był raczej stabilny w uczuciach. Co prawda najstarszy syn Elżbiety II i księcia Filipa miał romans z Kamilą, ale to właśnie ona często jest przedstawiana jako pierwsza, wielka miłość Karola. Okazuje się, że prawda jest nieco inna. Media przed ślubem księcia z Dianą często łączyły go z innymi kobietami. Pierwszą dziewczyną króla Karola była Lucia Santa Cruz, ale nie tylko ona znajduje się na liście jego romansów. 

Zobacz także: Ta jedna rzecz łączyła Dianę i Kamilę. Miała też wpływ na ich relacje z Karolem

Wszystkie partnerki króla Karola III. Nazywano je "Aniołkami Charliego" 

"Aniołki Charliego", bo tak przez media zostały nazwane wybranki serca Karola, nie miały łatwego życia. Każdy ich ruch był obserwowany, co wiązało się z dużą presją. Zobaczcie, kto był łączony z następcą brytyjskiego tronu.

1. Lucia Santa Cruz

Ta kobieta uznawana jest za pierwszą wielką miłość Karola. Poznali się na studiach, gdy miał on zaledwie 18 lat. Portal onet.pl donosi, że ponoć nawet sam rektor uczelni udostępniał im swój pokój do potajemnych schadzek. Mówi się, że to właśnie Lucia poznała Karola z Kamilą, dla której ten stracił głowę. 

2. Davina Sheffield

Kolejną kobietą w życiu Karola była już Kamila. Gdy jednak książę dowiedział się, że jego ukochana wyszła za mąż, rozpoczął przypadkowe romanse. Na randki umawiał się m.in. z kuzynką żony byłego premiera Wielkiej Brytanii - Davida Camerona. Davina Sheffield była nawet uznawana za kandydatkę na żonę księcia, jednak okazało się, że flirtuje nie tylko z następcą tronu. Przez to ich romans się zakończył. 

Zobacz także: Karol dał Kamili okazały pierścionek zaręczynowy. To najcenniejszy klejnot w rodzinie

3. Amanda Knatchbull

Amanda i Karol byli dalekim kuzynostwem, ale to nie przeszkadzało im we flirtach - książę podążał drogą swoich rodziców, którzy także byli spokrewnieni. Właśnie dlatego oświadczył się Amandzie, ponieważ widział w niej dobrą kandydatkę na swoją żonę. Ta jednak mu odmówiła ze względu na łączące ich pokrewieństwo. 

4. Dale "Kanga" Tryon

Okazuje się, że Karol zdradzał też Kamilę, a jego kochanka skończyła jak Diana. Wydarzyło się to jednak na długo przed jego ślubem z mamą Williama i Harry'ego. Dale była australijską arystokratką i poznała księcia na jednym z przyjęć. Wdali się w romans, a potem byli serdecznymi przyjaciółmi. Kamila ponoć często bywała o nią zazdrosna. 

5. Sarah Spencer

Ostatnią kobietą, z którą flirtował Karol, była siostra Diany - Sarah Spencer. To właśnie ona poznała ze sobą rodziców Wiliama i Harry'ego. I to ostatecznie Dianę Karol wybrał na swoją żonę. 

Zobacz także: Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader
Skandale miłosne brytyjskiej rodziny królewskiej
10 Zobacz galerię
fot. PA Archive/Press Association Images/EAST NEWS

Źródło: plotek.pl/onet.pl/marieclaire.com