Vivian chodziła na sześć randek w tygodniu. Dzięki temu zaoszczędziła tysiące dolarów

26.01.2023 09:48

Vivian Tu, która kiedyś pracowała na Wall Street, znalazła nietypowy sposób na oszczędzanie. Zaczęła regularnie umawiać się na randki. Dzięki temu tiktokerka wzbogaciła się o ponad 15 tys. dolarów. 

Vivian Tu
fot. tiktok.com/@yourrichbff

Vivian Tu to ekspertka w dziedzinie finansów. Kiedyś pracowała na Wall Street, a teraz dzieli się swoim doświadczeniem w sieci. "Pomagam ci stać się bogatym" - brzmi jej opis na TikToku, gdzie obserwuje ją ponad 2,3 mln osób. O kobiecie zrobiło się głośno w 2021 roku. Wówczas na swoim profilu opublikowała nagranie, w którym chwaliła się, że chodzi na sześć randek tygodniowo, aby uniknąć płacenia za zakupy spożywcze.

Zobacz także: Nakryła swojego chłopaka na zdradzie. Dowody znalazła na TikToku

W latach 2016-2018 ani razu nie kupiłam artykułów spożywczych. Prawdopodobnie oszczędzałam około 150 dolarów tygodniowo - mówiła dwa lata temu.

Vivian chodziła na sześć randek w tygodniu

Teraz - jak podaje portal nypost.com - w wywiadzie dla "Elite Daily" Vivian Tu przyznała, że "nie zaczęła chodzić na randki tylko dla jedzenia". Chciała przede wszystkim kogoś poznać, może też znaleźć miłość. Jednak szybko zauważyła, że regularne spotkania z mężczyznami przynoszą jej więcej korzyści, niż sądziła. Przede wszystkim dzięki randkom udało jej się naprawdę sporo zaoszczędzić. 

Zobacz także: Oddała pierścionek zaręczynowy. "Nie o takim marzyłam"

Mogę iść do fajnej restauracji prawdopodobnie za darmo lub mogę wydać własne pieniądze na jedzenie, które nadal muszę ugotować i prawdopodobnie nie będzie smakować tak dobrze - tłumaczy Tu.

Tiktokerka zaoszczędziła tysiące dolarów

Vivian wyjaśniła, że w tamtym okresie zarabiała 95 tys. dolarów rocznie, ale jej wydatki na życie były ogromne. Szczególnie że mieszkała w luksusowej dzielnicy Hell’s Kitchen na Manhattanie. Sklepy, które znajdowały się najbliżej jej domu, były bardzo drogie. Dlatego tiktokerka nierzadko musiała jeździć metrem do oddalonego od niej o 15 przecznic taniego supermarketu.

Kiedy Vivian zaczęła umawiać się na randki, zdała sobie sprawę, że zaoszczędza w ten sposób od około 50 do 100 dolarów tygodniowo. Po kilku miesiącach były to już tysiące. W sumie tiktokerka wzbogaciła się o 15,6 tys. dol. Jak zdradziła, część tej sumy zostawiła na koncie, kilka tysięcy zainwestowała, a za resztę kupiła sobie czarną torebkę marki Prada. 

Chociaż Vivian zdaje sobie sprawę z tego, że istnieją lepsze sposoby oszczędzania pieniędzy, nie żałuje swoich randek. Ostrzega jednak, że takie podejście może obrócić się przeciwko nam.

loader

RadioZET.pl/nypost.com/ofeminin.pl