Zamknij

Usłyszała od męża, że jest leniwa i nic nie robi w domu. Tiktokerka postanowiła się odegrać

18.11.2022 10:18

Pewna tiktokerka usłyszała od męża, że jest leniwa i nic nie robi w domu. Kobieta postanowiła więc się na nim odegrać i przestała sprzątać jego rzeczy. Efekt? Lepiej sami zobaczcie.

Usłyszała od męża, że jest leniwa i nic nie robi w domu. Tiktokerka postanowiła się odegrać
fot. Shutterstock/tiktok.com/@mrsmessytiktok

Podział obowiązków w domu jest niezwykle ważny. W przeciwnym wypadku pomiędzy partnerami mogą zacząć wywiązywać się zbędne kłótnie. Ostatnio przekonała się o tym tiktokerka @mrsmessytiktok. Kobieta została skrytykowana przez męża, że nic nie robi w domu. Postanowiła więc dać mu nauczkę.

Zobacz także: Ludzie mówią, że jest z nią dla pieniędzy. Wszystko przez wygląd kobiety

Usłyszała od męża, że jest leniwa i nic nie robi w domu. Postanowiła się odegrać

Do nagrania tej tiktokerki dotarła Wirtualna Polska Kobieta. Mrs Messy powiedziała, że jej mąż ostatnio nazwał ją leniwą i stwierdził, że nie wykonuje żadnych obowiązków domowych. Influencerka była w szoku. Zamiast jednak wdawać się z nim w kłótnię, postanowiła podejść do sprawy zupełnie inaczej.

Mrs Messy po prostu przestała sprzątać po ukochanym. Zajmowała się wyłącznie swoimi rzeczami i ich synka. Efekt? Na nagraniu, które opublikowała w sieci, widać, że w domu zapanował kompletny chaos. Wszędzie walały się rzeczy jej męża. Mieszkanie zaczęło przypominać wysypisko śmieci. Niepozmywane naczynia, pozostałości po jedzeniu, brudna odzież na podłodze to tylko część tego, z czym codziennie musiała mierzyć się kobieta.

Wszechobecny bałagan zaczął też przeszkadzać jej mężowi. Po trzech tygodniach mężczyzna był już na skraju wytrzymałości. W końcu zdecydował się na ucieczkę. Oświadczył żonie, że wyjeżdża do swojej matki.

Powiedział, że nie może żyć w takim bałaganie, więc poleciał odwiedzić mamę za granicą na trzy tygodnie - wyjaśniła kobieta.

Tiktokerka dodała, że decyzja męża bardzo ją ucieszyła. Pod jego nieobecność mogła pozbyć się niektórych rzeczy mężczyzny i posprzątać dom po swojemu.

Internauci komentują

Nagranie tiktokerki natychmiast obiegło sieć i stało się viralem. Wideo zostało obejrzane kilka milionów razy. Użytkownicy aplikacji są oburzeni zachowaniem mężczyzny. Wiele osób zaczęło pisać kobiecie, że powinna znaleźć sobie innego mężczyznę, który będzie ją kochał i doceniał. 

Nie kłóćcie się, tylko rozwiedźcie. 
 
On chyba szuka pokojówki, a nie żony - brzmią komentarze.

A wy co sądzicie o zachowaniu mężczyzny?

Zobacz także: Zrobił żonie niespodziankę i zarezerwował wakacje za granicą. Reakcja kobiety go zaskoczyła

loader
Madonna i Sean Penn - ich związek był toksyczny
8 Zobacz galerię
fot. Splash News/EAST NEWS

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl/dailymail.co.uk