Zamknij

Udawali, że się zaręczyli. Wszystko po to, żeby spędzić wieczór w luksusowym hotelu

10.12.2021 13:42
Udawali, że się zaręczyli, żeby dostać darmowy deser i spędzić noc w hotelu
fot. Shutterstock

Zaręczyny to wyjątkowy dzień, który może sprawić, że inni popatrzą na nas przychylnym okiem. Ta para postanowiła to wykorzystać.

Niektóre pary ustalają szczegóły swoich zaręczyn. Mogą się one odbyć w nietypowych okolicznościach lub oryginalnych miejscach. Spisek tej pary jednak mało komu wpadłby do głowy. Ci zakochani postanowili bowiem udawać, że się zaręczyli. Zrobili to wyłącznie po to, żeby zdobyć profity w luksusowym hotelu w Liverpoolu. Co za to dostali? Internauci uważają, że zdecydowanie nie było warto kłamać i nazywają ich oszustami. Sami oceńcie. 

Zobacz także: Opublikowała wymowne nagranie, żeby wymusić zaręczyny na ukochanym. "3085 dni bez pierścionka"

Udawali, że się zaręczyli, żeby dostać darmowy deser i spędzić noc w hotelu

Portal thesun.co.uk opisał historię dwójki zakochanych. Ta para nie jest jednak w typowym związku. Zamiast się zaręczyć, postanowili bowiem udawać oświadczyny, żeby zdobyć profity dla przyszłych małżonków.

Często zdarza się, że różne restauracje i hotele nagradzają zaręczonych specjalnymi upominkami. Czasami jest to darmowy deser, innym razem zniżka na pokój. I właśnie to postanowiła wykorzystać ta para. 

Pochodząca z Liverpoolu Rhian opublikowała na Twitterze zdjęcie pierścionka zaręczynowego, oznaczając luksusowy hotel Shard. Właśnie tam ona i jej ukochany postanowili spędzić romantyczną kolację i noc. Nie zamierzali jednak płacić całej kwoty.

Okazało się, że kobieta pierścionek zaręczynowy pożyczyła od swojej mamy, a cały post był częścią konspiracji. Następnego dnia na twitterowym koncie kobiety pojawiła się informacja, że dzięki ich niecnemu planu, udało im się otrzymać darmowy deser i zniżkę na lepszy pokój. 

Zobacz także: Ile powinien kosztować pierścionek zaręczynowy? Niektóre kobiety mają duże wymagania

Udawali zaręczonych dla korzyści. Internauci nie zostawili na nich suchej nitki

Jak podaje thesun.co.uk, internauci byli zażenowani wpisem użytkowniczki Twittera. Większość z nich uważa, że ona i jej partner zachowali się odrażająco. Niektórzy nawet nie przebierali w słowach i określili Rhian mianem "taniej du*y". 

Jeden z internautów oznaczył hotel, który został oszukany przez parę. Marka była jednak ponad to i nie dała sprowokować się do dyskusji.

A co wy sądzicie o całej tej sytuacji?

Zobacz także: Zaręczynowa pizza to tandeta czy romantyzm? Internauci są podzieleni w opiniach

Doda w sukience w kropki i z czerwoną szminką na ustach uśmiecha się do fotoreporterów
8 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News

Źródło: thesun.co.uk