Zamknij

Oświadczyli się sobie nawzajem w tym samym momencie. Zatkali usta z wrażenia

24.11.2022 12:45

Sytuacja, podczas której dwie osoby zamierzają oświadczyć się w tym samym czasie, nie zdarza się zbyt często. Zaręczyny tej pary na pewno przejdą do historii i jeszcze długo będą komentowane przez internautów. Reakcje zakochanych chwytają za serce.

Oświadczyny na plaży
fot. Shutterstock/ https://tiktok.com/@bradleyfoxjones

Moment oświadczyn zawsze jest wyjątkowy. Chodzi w końcu o to, by wyznać miłość i dać do zrozumienia drugiej osobie, że chce się z nią wieść całe życie. Niektóre pary z pozoru decydują się na tradycyjne i mało oryginalne zaręczyny. Tak było w tym przypadku. Ostatecznie para zakochanych bardzo się zaskoczyła.

Zobacz także: Takiego wesela nikt się nie spodziewał. 40 osób się na nim pobiło

Takich oświadczyn się nie spodziewali

Pewna para mężczyzn z Portsmouth w Stanach Zjednoczonych postanowiła wybrać się na Kretę. Ten wakacyjny wyjazd miał sprawić, że odpoczną od codziennych obowiązków. Okazało się, że zarówno Bradley, jak i Joshua planowali w tajemnicy przed sobą zaręczyny.

Pewnego wieczoru spacerując po plaży, zaskoczyli się wzajemnie. Początkowo mężczyźni tylko śmiali się, rozmawiali i robili zdjęcia. Sytuację przerwał ruch jednego z nich - Joshua niespodziewanie wyjął z kieszeni pierścionek i uklęknął. 

Gdy jego partner to zobaczył, zaniemówił z wrażenia. Zanim przyjął zaręczyny, sam też się zniżył i również obdarował swojego wybranka błyskotką. Okazało się, że obaj planowali się sobie oświadczyć podczas tego samego wyjazdu. 

Nagranie mężczyzn jest hitem TikToka

Oświadczyny mężczyzn szybko stały się hitem TikToka. Okazało się, że ktoś nagrał całą sytuację, a później wszystko szybko trafiło do sieci. Na wideo widać jak Bradley i Joshua zatkali usta ze zdziwienia.

Pod tiktokowym filmem szybko posypały się komentarze. Gratulacjom i zachwytom nie było końca. Wielu ludzi życzyło im szczęścia i pytało o to, jak wyglądają pierścionki zakochanych.

Cudowne pierścionki. Wasze pasujące stroje są takie urocze.

 

Jak uroczo! Gratulacje panowie.

 

Ta miłość jest zachwycająca.

Ostatecznie okazało się, że miejsce miały jedne zaręczyny, podczas których zobaczyliśmy aż trzy pierścionki. Jeden z mężczyzn schował do pudełka dwa - aby każdy z nich mógł nosić po jednym - drugi kupił błyskotkę tylko dla swojego partnera. Cała sytuacja na pewno zostanie przez nich zapamiętana na zawsze.

Źródło: dailymail.co.uk

loader
Nietypowe śluby gwiazd. Te pary miały oryginalne ceremonie
8 Zobacz galerię
fot. Xavier Collin/Image Press/Splash/EAST NEWS