Zamknij

Tinder wprowadza nową funkcję. Czy przez to stanie się niebezpieczny?

21.02.2022 09:36

Tinder łączy ludzi na całym świecie. Teraz postanowił wprowadzić nową funkcję, która doda użytkownikom tajemniczości. Sprawdź, o co chodzi.

Tinder Blind Date - randki w ciemno to nowa funkcja w aplikacji
fot. Shutterstock

Tinder to najpopularniejsza aplikacja randkowa na świecie. Chętnie korzystają z niej także polscy użytkownicy. Niektórzy dzięki Tinderowi spotkali nawet miłość życia. Randki z aplikacji bywają jednak bardzo niebezpieczne, o czym mogliśmy przekonać się, oglądając nowy dokument Netflixa pt. "Oszust z Tindera". Okazuje się, że teraz tego typu spotkania mogą być jeszcze bardziej ryzykowne. Tinder wprowadza bowiem nową funkcję, jaką są... randki w ciemno.

Zobacz także: To najbardziej rozchwytywany facet na Tinderze. Jego serce ponoć jest już zajęte

Tinder wprowadza nową funkcję - randki w ciemno

W latach 90. program "Randka w ciemno" cieszył się dużą popularnością. Nic więc dziwnego, że Tinder postanowił odświeżyć coś takiego w dzisiejszych czasach. 

Portal papilot.pl donosi, że Tinder zdecydował się na wprowadzenie nowej, dość kontrowersyjnej funkcji i zaproponuje swoim użytkownikom... randki w ciemno. 

Ta funkcja ma być częścią opcji Fast Chat. Użytkownicy będą mieli możliwość przeprowadzenia z potencjalnym partnerem krótkiej rozmowy, zanim zdecydują się na "zmatchowanie" z danym internautą. Nie będą jednak wówczas wiedzieć, jak ta osoba wygląda. 

Zobacz także: To miasto tworzy bazę singli, żeby ich swatać. Zorganizuje dla nich randki w ciemno

Tinder Blind Date - kiedy nowa funkcja w Polsce?

W Stanach Zjednoczonych przeprowadzono pierwsze testy Blind Date na Tinderze. Jak się okazało, ta funkcja sprawiła, że aż o 40% wzrosła liczba par, które połączyła aplikacja. 

Jak na razie funkcja Blind Date będzie dostępna wyłącznie na amerykańskim Tinderze. Papilot.pl donosi jednak, że już wkrótce ma być rozszerzona na kolejne kraje. Być może trafi też do Polski. 

Zobacz także: Myślała, że spotkała mężczyznę życia. W pewnym momencie randka zamieniła się w horror

loader
Najgorsze randki w wykonaniu gwiazd. Nie wspominają ich dobrze
8 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

Źródło: papilot.pl