Zamknij

Tiktokerka przekonuje: "Seks na pierwszej randce to podstawa". Ma mocne argumenty

22.11.2021 12:21
Tiktokerka namawia do seksu na pierwszej randce. Ma mocne argumenty
fot. Shutterstock

Pierwsza randka to spotkanie, na którym poznajemy się z potencjalnym partnerem. Mało kto wtedy decyduje się na seks. Ta tiktokerka twierdzi, że to błąd.

Pierwsze randki bywają przerażające. Zwłaszcza wtedy, gdy znamy swojego partnera tylko przez internet. Przekonała się o tym jedna z tiktokerek, która bała się, że zginie podczas randki. Ona na pewno nie przyznałaby racji tej internautce. Inna tiktokerka nie boi się bowiem pierwszych randek i wręcz przeciwnie - odważnie namawia do pójścia z kimś do łóżka właśnie na pierwszym spotkaniu. Okazuje się, że ma mocne argumenty, które podaje na przykładzie tego, co jej się przytrafiło. Zobaczcie, o co chodzi.

Zobacz także: Czego boimy się podczas seksu? Największe zmartwienia kobiet i mężczyzn

Tiktokerka namawia do seksu na pierwszej randce

Portal papilot.pl dotarł do odważnego nagrania tiktokerki @eveculling. Dziewczyna ma 21 lat i na swoim koncie doświadczenie randkowe, po którym stwierdza, że warto uprawiać seks na pierwszej randce. 

Tiktokerka w filmiku wyjaśniła swoją teorię. 

Okej, opowiem wam, dlaczego seks na pierwszej randce to podstawa - zaczęła swój filmik.

Okazuje się, że do takiego podejścia zmusiła ją sytuacja, która jej się przytrafiła. Umawiała się bowiem z mężczyzną, do którego bardzo się zbliżyła.

Posłuchajcie: niedawno spotykałam się z facetem i postanowiliśmy dać sobie czas. Poszliśmy na jakieś 10-15 randek, zanim się ze sobą przespaliśmy. Wcześniej spytałam go o to, co lubi podczas seksu, czy ma jakieś fetysze itp. Odpowiedział, że nie - mówi tiktokerka.

Gdy jednak się ze sobą przespali, okazało się, że słowa mężczyzny dość mocno mijały się z prawdą. 

Zobacz także: Największe mity na temat seksu. Obalamy 7 powtarzanych najczęściej

Seks na pierwszej randce może mieć swoje plusy?

Eve wydawało się, że seks z tym mężczyzną będzie wyjątkowy - zważywszy na to, że całkiem dobrze się już poznali. Gdy byli ze sobą w łóżku, doznała szoku.

Było naprawdę fajnie, a potem on zaczął mówić sprośne rzeczy. Wiem, co teraz sobie myślicie - dirty talk jest seksowny. Kompletnie się z tym zgadzam, ale ten facet zaczął mówić nietypowe rzeczy - dodała tiktokerka.

Okazuje się, że mężczyzna podczas seksu zaczął ją pytać, czy chce mieć z nim dziecko. Przerażona tiktokerka z nim zerwała, choć decyzja ta była trudna, bo zdążyła się zaangażować w ich relację. Teraz przekonuje, że o wiele bardziej woli uprawiać seks na pierwszej randce.

A co wy o tym sądzicie? Czy pierwsza randka to nie za szybko? 

Zobacz także: Umówiła się na randkę z facetem. Zabrała ze sobą... 23 członków swojej rodziny

Burzliwe związki gwiazd: rozstawali się i wracali do siebie wiele razy
8 Zobacz galerię
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Źródło: papilot.pl/TikTok