Zamknij

Tiktokerka przekonuje: "Seks na pierwszej randce to podstawa". Ma mocne argumenty

22.11.2021 12:21

Pierwsza randka to spotkanie, na którym poznajemy się z potencjalnym partnerem. Mało kto wtedy decyduje się na seks. Ta tiktokerka twierdzi, że to błąd.

Tiktokerka namawia do seksu na pierwszej randce. Ma mocne argumenty
fot. Shutterstock

Pierwsze randki bywają przerażające. Zwłaszcza wtedy, gdy znamy swojego partnera tylko przez internet. Przekonała się o tym jedna z tiktokerek, która bała się, że zginie podczas randki. Ona na pewno nie przyznałaby racji tej internautce. Inna tiktokerka nie boi się bowiem pierwszych randek i wręcz przeciwnie - odważnie namawia do pójścia z kimś do łóżka właśnie na pierwszym spotkaniu. Okazuje się, że ma mocne argumenty, które podaje na przykładzie tego, co jej się przytrafiło. Zobaczcie, o co chodzi.

Zobacz także: Czego boimy się podczas seksu? Największe zmartwienia kobiet i mężczyzn

Tiktokerka namawia do seksu na pierwszej randce

Portal papilot.pl dotarł do odważnego nagrania tiktokerki @eveculling. Dziewczyna ma 21 lat i na swoim koncie doświadczenie randkowe, po którym stwierdza, że warto uprawiać seks na pierwszej randce. 

Tiktokerka w filmiku wyjaśniła swoją teorię. 

Okej, opowiem wam, dlaczego seks na pierwszej randce to podstawa - zaczęła swój filmik.

Okazuje się, że do takiego podejścia zmusiła ją sytuacja, która jej się przytrafiła. Umawiała się bowiem z mężczyzną, do którego bardzo się zbliżyła.

Posłuchajcie: niedawno spotykałam się z facetem i postanowiliśmy dać sobie czas. Poszliśmy na jakieś 10-15 randek, zanim się ze sobą przespaliśmy. Wcześniej spytałam go o to, co lubi podczas seksu, czy ma jakieś fetysze itp. Odpowiedział, że nie - mówi tiktokerka.

Gdy jednak się ze sobą przespali, okazało się, że słowa mężczyzny dość mocno mijały się z prawdą. 

Zobacz także: Największe mity na temat seksu. Obalamy 7 powtarzanych najczęściej

Seks na pierwszej randce może mieć swoje plusy?

Eve wydawało się, że seks z tym mężczyzną będzie wyjątkowy - zważywszy na to, że całkiem dobrze się już poznali. Gdy byli ze sobą w łóżku, doznała szoku.

Było naprawdę fajnie, a potem on zaczął mówić sprośne rzeczy. Wiem, co teraz sobie myślicie - dirty talk jest seksowny. Kompletnie się z tym zgadzam, ale ten facet zaczął mówić nietypowe rzeczy - dodała tiktokerka.

Okazuje się, że mężczyzna podczas seksu zaczął ją pytać, czy chce mieć z nim dziecko. Przerażona tiktokerka z nim zerwała, choć decyzja ta była trudna, bo zdążyła się zaangażować w ich relację. Teraz przekonuje, że o wiele bardziej woli uprawiać seks na pierwszej randce.

A co wy o tym sądzicie? Czy pierwsza randka to nie za szybko? 

Zobacz także: Umówiła się na randkę z facetem. Zabrała ze sobą... 23 członków swojej rodziny

loader
Burzliwe związki gwiazd: rozstawali się i wracali do siebie wiele razy
8 Zobacz galerię
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Źródło: papilot.pl/TikTok