Zamknij

Hesidating to nowy trend randkowy, który będzie hitem 2022 roku. Powstał przez pandemię

02.12.2021 13:54
Ten trend randkowy powstał przez pandemię. Będzie hitem 2022 roku
fot. Shutterstock

Pandemia koronawirusa zmieniła wiele dziedzin naszego życia. Namąciła także w relacjach międzyludzkich. Przez nią powstał nowy trend randkowy.

Spodziewaliśmy się tego, że randki po pandemii będą wyglądać inaczej niż przed tym, jak koronawirus pojawił się na świecie. Okazuje się jednak, że wpłynął on na relacje międzyludzkie znacznie bardziej, niż nam się wydawało. Przede wszystkim zmienił tok myślenia każdego z nas. Tym samym teraz zupełnie inaczej podchodzimy do związków i randkowania, niż przed wybuchem pandemii koronawirusa. Przyczyniła się ona przede wszystkim do powstania zjawiska, które będzie hitem 2022 roku. Zobaczcie, o co chodzi.

Zobacz także: Jesteś w prawdziwym związku czy w situationship? To niebezpieczne zjawisko jest popularne przez pandemię

Ten trend randkowy będzie hitem 2022 roku

Hesidating to nowy trend randkowy, który zyskuje na popularności przez pandemię koronawirusa. Okazuje się, że to właśnie on będzie hitem 2022 roku, choć to niekoniecznie dobrze.

Słowo "hesidating" oznacza "wahać się". I właśnie ono najlepiej opisuje to, na czym polega trend randkowy, który wzbija się na wyżyny popularności. 

Jak podaje portal glamourmagazine.co.uk, termin hesidating w określeniu do relacji międzyludzkich powstał dzięki serwisowi randkowemu Plenty of Fish. To właśnie on przeprowadził badanie, z którego jasno wynika, że ludzie coraz bardziej niepewnie podchodzą do poznawania innych osób i łączenia się w pary. Wszystko dlatego, że sami nie wiedzą już, czego oczekują od związku. 

Mianem hesidating można określić ludzi, którzy rozmyślają, czy chcą się umówić na randkę, bo szukają stałego związku, czy może po prostu mają zamiar się zabawić. Tego typu wahających się przez pandemię koronawirusa jest naprawdę sporo. Dlaczego tak się dzieje?  

Zobacz także: Tiktokerka przekonuje: "Seks na pierwszej randce to podstawa". Ma mocne argumenty

Hesidating to nowy trend randkowy - powstał przez pandemię

Okazuje się, że dziś ludzie odchodzą od tego, co mogłoby dodatkowo skomplikować im życie. Dlatego też coraz więcej z nich waha się, czy powinno wstępować w poważną relację, która z pewnością nie będzie daleka od konfliktów.

Ma to także związek z tym, że przez pandemię społeczeństwo stało się bardzo podzielone. Istnieje zatem ryzyko, że trafimy na osobę, z którą nie zgadzamy się w temacie szczepień, dystansu społecznego, czy po prostu spojrzenia na różne sprawy, które wydadzą nam się kluczowe już podczas pierwszej randki. 

Zobacz także: Opowiedziała o swojej najgorszej randce. "Byłam przekonana, że zginę"

Marina Łuczenko-Szczęsna miała nietypowe zaręczyny z Wojtkiem Szczęsnym
8 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News

Źródło: glamourmagazine.co.uk