Zamknij

Uważa, że jest synem ze związku Karola i Camilli. Domaga się badań od króla

23.11.2022 09:16

Pewien mężczyzna z Australii ogłosił zaskakującą wiadomość. Stwierdził, że jest synem pary królewskiej, czyli króla Karola III i jego żony Camilli. Skąd takie przypuszczenia? Jego teoria zaskakuje.

Król Karol III i Camilla
fot. Marcin Nowak/REPORTER

To, że rodzina królewska skrywa swoje tajemnice, nie jest niczym dziwnym. Wiele osób niezmiennie próbuje dowiedzieć się, jak najwięcej na jej temat i zgłębia wszystkie ciekawe fakty. Jakiś czas temu jeden z mężczyzn stwierdził, że jest nieślubnym synem Karola III i Camilli. Ta wiadomość wywołała burzę w internecie.

Zobacz także: Nauczycielka została zwolniona z pracy za nagrywanie filmów dla dorosłych. Robiła to... w szkole

Twierdzi, że jest synem Karola III i Camilli

Bycie potomkiem królewskiej rodziny na pewno ma wiele zalet. Nie dość, że możemy poszczycić się tytułem to jeszcze liczyć na spore zaplecze finansowe. Dla niektórych mogą to być świetne powody do tego, by za wszelką cenę spróbować zbliżyć się do monarchii. Czy tak jest też w tym przypadku?

Mowa o sytuacji sprzed wielu lat. Pewien Australijczyk o imieniu 
Simon Dorante-Day stwierdził, że jest nieślubnym dzieckiem ze związku Karola III i Camilli. Miał się urodzić, gdy para była jeszcze bardzo młoda. 

Na pierwszy rzut oka sytuacja może wydawać się bardzo dziwna, jednak mężczyzna twierdzi, że ma dowody na swoje racje. Jednym z nich są jego stare fotografie z dzieciństwa. Publikował je m.in. na Facebooku, by udowodnić podobieństwo do swoich rzekomych rodziców. 

Mam wiele badań, które potwierdzają moje twierdzenia, wiele dowodów. I chcę, aby ludzie pamiętali, że moja sprawa spędziła długi czas w sądzie, próbując znaleźć rozwiązanie, a moje batalie prawne wciąż trwają - to tylko jedno z wielu zdań, które padły z jego strony.

Simon Dorante-Day domaga się od Karola III testów DNA i udowodnienia, że nie jest on jego ojcem. O wszystkim najgłośniej zrobiło się szybko po śmierci królowej Elżbiety. Mężczyzna żąda m.in. by nadano mu tytuł księcia Walli i zwraca uwagę, że należy mu się szacunek.

Co na to wszystko król Karol III?

Cała sprawa wydaje się dość zawiła, wiadomo jednak, że gdyby wszystko okazało się prawdą Król Karol III i Camilla mieliby duże kłopoty. Jak wiadomo z wielu źródeł, ich związek zaczął się, gdy ona miała 18, a on 17 lat. Nie można więc wykluczyć, że sytuacja nie mogła się wydarzyć. Według Simona to właśnie wtedy doszło do nieplanowanej ciąży.

Zarówno Karol III, jak i pałac Buckingham na razie milczą w tej sprawie. Do sądu ciągle wpływają nowe wnioski, które mają zmusić króla do zrobienia odpowiednich badań. Z niewiadomych przyczyn do dziś nie udowodniono, że Simons się myli. Sam przyznaje, że przed Windsorów jest obrażany, poniżany i oskarżany o chęć zbicia fortuny.

Źródło: kobieta.wp.pl

loader
Szalone rzeczy, które gwiazdy zrobiły z miłości
10 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News