Zamknij

Podpaliła dom swojego chłopaka. Zrobiła to z zazdrości

24.11.2022 11:14

Pewna kobieta zadzwoniła do swojego chłopaka. Gdy telefon odebrała tajemnicza nieznajoma, mieszkanka Teksasu wpadła w szał. Postanowiła zemścić się na swoim chłopaku i podpaliła mu dom.

Teksas. Podpaliła dom swojego chłopaka. Zrobiła to z zazdrości
fot. Shutterstock/facebook.com/BexarCoSheriff

Zazdrość może być niebezpieczna, szczególnie jeśli staje się obsesją. Udowadnia to historia Senaidy Marii Soty. Jak podaje portal foxnews.com, kobieta pochodząca z Teksasu podpaliła dom swojego chłopaka. Jak twierdzi, miała ku temu bardzo ważny powód...

Zobacz także: On jest starszy od niej o 40 lat. Internauci nie dają im żyć

Podpaliła dom swojego chłopaka. Zrobiła to z zazdrości

Biuro szeryfa hrabstwa Bexar poinformowało, że 20 listopada około godziny 1.45 lokalna straż pożarna otrzymała wezwanie do palącego się budynku w San Antonio. Właściciel domu powiedział, że sprawczynią pożaru jest jego dziewczyna Senaida Soto. Kobieta miała włamać się do mieszkania mężczyzny, ukraść kilka przedmiotów, a następnie podpalić budynek. Mieszkanka Teksasu, jak się później okazało, zrobiła to z zazdrości.

Biuro szeryfa podało, że Soto zadzwoniła do swojego partnera przez aplikację FaceTime. W słuchawce jednak nie usłyszała głosu ukochanego, a obcą kobietę. Senaida wpadła w szał. Była pewna, że chłopak ją zdradza. Dlatego wkradła się do jego domu i podpaliła kanapę w salonie. W trakcie śledztwa okazało się, że tajemnicza nieznajoma była krewną mężczyzny, a nie - jak myślała Soto - jego kochanką. 

Kobieta została aresztowana

Do sieci trafiło zdjęcie, na którym widać płonącą kanapę. Ogień szybko rozprzestrzenił się po całym domu. Pożar spowodował szkody o wartości ponad 50 000 dolarów (ok. 225 748 zł).

Mam nadzieję, że z twoim domem wszystko będzie w porządku - napisała Soto w wiadomości do chłopaka, kiedy budynek płonął.

Kobieta została aresztowana. Usłyszała zarzuty włamania i podpalenia. Nie wiadomo jeszcze, jaka kara zostanie na nią nałożona. Obecnie sprawczyni czeka na proces. Za zwolnienie mieszkanki Teksasu z aresztu ustalono kaucję w wysokości 165 000 dolarów.

Zobacz także: Wychowała córkę na Małą Miss. Dręczyła ją fizycznie i psychicznie

loader
Madonna i Sean Penn - ich związek był toksyczny
8 Zobacz galerię
fot. Splash News/EAST NEWS

RadioZET.pl/foxnews.com