Zamknij

Jest wyższa od chłopaka o ponad 20 cm. Niektórzy mówią, że wyglądają jak matka z synem

11.01.2023 12:19

Duża różnica wzrostu między partnerami często wzbudza sporo kontrowersji. Przekonała się o tym ta para, która cieszy się dużą popularnością na TikToku.

Różnica wzrostu między partnerami
fot. tiktok.com

Przy wyborze partnera bierzemy pod uwagę różne kwestie. Dla wielu osób duże znaczenie ma aspekt wizualny. O ile dla jednych niższy wzrost partnera może być problematyczny, to są też i tacy, dla których centymetry nie mają tak naprawdę żadnego znaczenia. W świecie show-biznesu można spotkać wiele przykładów par, które dzieli spora różnica wzrostu. Dawniej sporo emocji wzbudzał związek Toma Cruise’a i Nicole Kidman, która była wyższa od swojego partnera o niemal 10 cm, ale zupełnie jej to nie przeszkadzało. Ta para tiktokerów, o której napisał thesun.co.uk także stara się podchodzić do tego z dystansem i nie przejmować komentarzami innych osób.

Dzieli ich spora różnica wzrostu

Ellie i Lucas mają po 22 lata i obydwoje są studentami. Para zna się od dawna. Z czasem ich przyjaźń przerodziła się w uczucie i obecnie od roku są w związku. Wspólnie prowadzą profil na TikToku, który ma ponad 245 tysięcy obserwujących. Na publikowanych przez nich filmach możemy zobaczyć, że tworzą naprawdę zgrany duet, który świetnie czuje się w swoim towarzystwie.

Wielu internautów często jednak żartuje z dzielącej tę parę różnicy wzrostu. Ellie ma bowiem ok. 187 cm wzrostu, a Lucas jest od niej niższy o około 20 cm. I chociaż często spotykają się z różnymi opiniami na ten temat, to podchodzą do nich z dużym poczuciem humoru, o czym świadczą zamieszczane przez nich nagrania. Ostatnie z nich zdobyło na platformie aż 3,4 miliona polubień.

Zobacz także: Tę parę dzieli 25 lat różnicy. "Nie dbamy o to, co mówią o nas inni"

Internauci są podzieleni

Film, na którym Ellie i Lucas pozują obok siebie, skomentowało na TikToku wiele osób. Większość z nich bardzo kibicuje tej parze, uważając, że razem prezentują się naprawdę uroczo, choć pojawiło się również kilka kąśliwych uwag na temat ich wyglądu. Niektórzy stwierdzili również, że relacja zakochanych bardzo przypomina ich własne związki.

Ja bym tak nie mogła.
 
Jest bezpieczny i dobrze o tym wie.
 

Na pewno nazywa cię "mamuśką".

 

Zupełnie jak ja i mój mąż.

 

A co wy o tym sądzicie? Czy dla was duża różnica wzrostu ma jakiekolwiek znaczenie?

Zobacz także: Mężczyzna ukrywał to przed partnerką przez długi czas. Wpadła w furię, gdy wyjawił jej prawdę

 

loader