Zamknij

Jak randki będą wyglądały w 2022 roku? Aplikacja randkowa wskazała trendy

24.02.2022 14:42

Ludzie coraz chętniej korzystają z aplikacji randkowych. Dzięki temu możemy dowiedzieć się, jakie będą trendy randkowe w 2022 roku.

Tak będą wyglądały randki w 2022 roku. Aplikacja randkowa wskazała trendy
fot. Shutterstock

Aplikacje randkowe, które są coraz popularniejsze na całym świecie, dają nam możliwość sprawdzenia, jak aktualnie wyglądają randki. Często bowiem ich pracownicy badają konta swoich użytkowników i analizują zamieszczane przez nich treści. Dzięki najnowszym tego typu testom możemy poznać trendy randkowe, które będą obowiązywać w 2022 roku. Okazuje się, że coraz więcej osób będzie chciało flirtować i chodzić na tego typu spotkania. Czego jeszcze możemy się dowiedzieć?

Zobacz także: Jeżeli robisz te rzeczy na randce, zdobędziesz każdego faceta. To klucz do sukcesu

Tak będą wyglądały randki w 2022 roku. Aplikacja randkowa wskazała trendy

Portal papilot.pl podaje, że aplikacja randkowa Badoo, która jest jedną z największych platform tego typu na świecie, przeprowadziła badania na swoich użytkownikach. Dzięki temu wyznaczyła, jakie trendy randkowe będą obowiązywać w 2022 roku. 

Okazuje się, że użytkownicy aplikacji randkowych mają konkretne oczekiwania co do długości trwania takich spotkań. Średnia randka w 2021 roku wynosiła 2 godziny i 36 minut, co zdaniem 76% badanych jest za krótkie. 

Mamy też inne oczekiwania w stosunku co do spędzania czasu na randkach. Aż 61% badanych stawia na aktywność np. na spacery czy grę w kręgle. 68% ankietowanych wskazuje też, że woli udać się do luźnego baru niż eleganckiej i romantycznej restauracji. 

Zobacz także: Poszła na obiecującą randkę. Nie spodziewała się, że usłyszy coś takiego

Ludzie po pandemii chcą chodzić na randki

Na to, jak teraz będą wyglądać romantyczne spotkania, ogromny wpływ miała pandemia koronawirusa. Ludzie chętniej chcą chodzić na randki, ale okazuje się, że niekoniecznie z nieznajomymi.

Według informacji podanych przez Badoo aż 72% polskich singli zaczyna się spotykać z osobami, które do tej pory nie były w ich typie. Chętniej też umawiamy się z ludźmi, których już wcześniej znaliśmy.

Zobacz także: Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader
Gwiazdy, których związki zaczęły się od przyjaźni
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

Źródło: papilot.pl