Zamknij

Wideo z tych zaręczyn obejrzano aż 8 milionów razy. To wyjątkowo koszmarna wpadka

30.11.2022 13:12

Mężczyzna o imieniu Scott długo planował zaręczyny ze swoją wybranką. Gdy wszystko było dopięte na ostatni guzik, wydarzyło się coś koszmarnego. Nagranie z całej sytuacji umieszczono na TikToku. Dziś bije ono rekordy popularności.

Zaręczyny na wodzie
fot. Shutterstock/tiktok.com/@smclyne

Zaręczyny to zwykle długo wyczekiwany moment dla obojga partnerów. Ważne jest, aby wszystko odbyło się spokojnie i bez nieprzyjemnych niespodzianek. Tak miało być w przypadku pewnej pary z Florydy. Niestety niefortunna wpadka sprawiła, że zakochani stali się gwiazdami TikToka.

Zobacz także: W trakcie pierwszego tańca na parkiecie pojawiły się dzieci. Reakcja pary młodej może zaskakiwać 

Koszmarna wpadka podczas zaręczyn

Pewien mężczyzna miał niecodzienny pomysł na zaręczyny. Zdecydował się on poprosić swoją dziewczynę o rękę na jachcie płynącym po zatoce. Na początku nic nie wskazywało na to, że coś pójdzie nie tak.

Scott Clyne planował niespodziankę bardzo długo. Na pokładzie rozsypał płatki róż i zadbał o romantyczny klimat. Gdy słońce zaczęło zachodzić, postanowił wyjąć pierścionek z kieszeni i uklęknąć

Jego ruch okazał się koszmarnym błędem - mężczyzna poślizgnął się i pudełeczko z błyskotką... wpadło do wody. W dosłownie kilka sekund romantyczny plan zamienił się w scenę z dramatycznego filmu.

Całą sytuację nagrywali przyjaciele pary, którzy wraz z nimi znajdowali się na łódce. Filmik szybko trafił do sieci i zdobył ogromną popularność.

Nagranie z zaręczyn hitem TikToka

Na wspomnianym filmie widzimy, że Scott wskakuje do wody, by uratować pierścionek. Jego dziewczyna jest w tak wielkim szoku, że zaniemówiła z wrażenia. Tak koszmarnej wpadki nikt nie spodziewał się nawet w najskrytszych snach.

Zaręczyny pary zdobyły około 8 milionów wyświetleń na TikToku. Większość osób zareagowała na nagranie bardzo pozytywnie.

Najlepsze zaręczyny.
 
Kocham to. Nie mogę przestać się śmiać. 
 
Mistrzostwo.

Pomimo że w tym ważnym momencie zakochanym na pewno nie było do śmiechu, to na szczęście wszystko skończyło się dobrze.

Po chwili nurkowania 35-latek wydobył z wody pierścionek i zapytał dziewczynę o rękę. Na końcu padło wreszcie upragnione "tak".

Źródło: o2.pl

loader
Marina Łuczenko-Szczęsna miała nietypowe zaręczyny z Wojtkiem Szczęsnym
8 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News