Zamknij

Dzielą ich 42 lata. Wielu do dziś nie wierzy, że się kochają

30.11.2022 10:00

Znamy wiele historii miłosnych, w których różnica wieku pomiędzy partnerami nie stanowi żadnej przeszkody. Tak jest m.in. w przypadku 27-letniej Jackie i 69-letniego Dave'a. Choć oboje wyglądają na szczęśliwych, internauci nie chcą im w to wierzyć.

Kobieta i mężczyzna
fot. tiktok.com/@dave_jackie2818

Związki, w których zauważana jest spora różnica wieku pomiędzy partnerami, często wzbudzają kontrowersje. Wiele osób nie ukrywa oburzenia takimi relacjami i nie widzi sensu w ich tworzeniu. Zakochani, którzy znajdują się w niestandardowej sytuacji, wielokrotnie muszą mierzyć się z brakiem zrozumienia, a nawet hejtem ze strony społeczeństwa. Taka sytuacja spotyka m.in. Jackie i Dave'a.

Zobacz także: Po tym, jak go poślubiła, rodzina się jej wyparła. Powód jest kontrowersyjny

Pomiędzy Jackie i Dave'em są 42 lata różnicy

Pewna para zakochanych od kilku lat chwali się swoim związkiem w mediach społecznościowych. Ich relacja prawdopodobnie nie zwróciłaby niczyjej uwagi, gdyby nie to, że dzieli ich aż 42 lata różnicy, którą widać na pierwszy rzut oka.

Historia Jackie i Dave'a jest niestandardowa. On ma 69 lat, a ona tylko 27. Poznali się na Filipinach, gdzie oboje korzystali z tego samego portalu randkowego. Okazało się, że szybko znaleźli między sobą nić porozumienia, a ta przerodziła się w głębsze uczucie. 

Po tym, jak ich znajomość stała się poważna, postanowili wziąć ślub i zamieszkać w jednym domu. Ta decyzja natychmiast spotkała się z falą krytyki ze strony wielu osób.

Internauci nie wierzą w ich miłość

To, jak wyglądają ze sobą Jackie i Dave można zobaczyć na wielu tiktokowych filmach. Pod nimi często nie brakuje przykrych komentarzy i sugestii, że kobieta jest z mężczyzną tylko dla pieniędzy.

Jak ojciec i córka.
 
Czy on jest milionerem?
 
To jest straszne.

Na wspomnianym wideo widać, że para świetnie się ze sobą bawi, a jej profil z niedowierzaniem obserwuje ponad 45 tys. osób. Wbrew pozorom Jackie i Dave mogą liczyć też na duże wsparcie ze strony swoich fanów - wielu z nich zachwyca się tym związkiem.

Piękna para.
 
To takie słodkie.
 
Bądźcie szczęśliwi!

Zakochani są ze sobą już od 2016 roku. Dziś regularnie wrzucają treści na wspólne tiktokowe konto o nazwie @dave_jackie2818 i chwalą się ciekawostkami ze swojego życia. Co sądzicie o tym związku?

loader
Znane pary, które ukrywały swoje związki. Oni długo nie przyznawali, że coś ich łączy
10 Zobacz galerię
fot. AFP/EAST NEWS