Zamknij

To dlatego warto wybierać niskich mężczyzn. Tiktokera zdradza ukrytą zaletę

25.11.2022 12:32

Wiele kobiet żyje w przekonaniu, że najlepiej znaleźć sobie wysokiego partnera. Okazuje się, że nie dla wszystkich wzrost ma znaczenie. Udowodniła to m.in. Annalivia Hynd, która wielokrotnie podkreślała, jaka jest zaleta życia z niskim chłopakiem. Mało, kto zdaje sobie z niej sprawę.

Kobieta i mężczyzna
fot. Shutterstock/tiktok.com/@ruairimcgivern

Wzrost bywa dla niektórych kłopotliwą kwestią. Wielu mężczyzn boryka się z kompleksami, uważając, że są za niscy i przez to mniej atrakcyjni dla kobiet. Nie wszystkie przedstawicielki płci pięknej odrzucają niedużych mężczyzn. Tak jest m.in. w przypadku Annalivi Hynd. Kobieta często podkreśla zalety bycia w związku z takim partnerem.

Zobacz także: Kate i William zdradzili sekret. To dlatego zerwali ze sobą w czasie studiów

Ta kobieta woli niskich mężczyzn

Pewna młoda kobieta z Irlandii bardzo cieszy się ze swojego w związku z niskim partnerem. Obaj są praktycznie tego samego wzrostu, a ona ma mniej niż 170 cm. Okazuje się, że to nie stanowi żadnej przeszkody w budowaniu szczęśliwej relacji. Po latach obaj doczekali się nawet dziecka. 

W postach umieszczanych w mediach społecznościowych wielokrotnie podkreślała, że tzw. poręczny chłopak to skarb. Zauważyła, że dziwi ją, dlaczego tak wiele kobiet odrzuca mężczyzn, którzy nie mają ponad 180 cm. 

Annalivia Hynd z powodzeniem prowadzi swój profil na TikToku i Instagramie, gdzie obserwuje ją pokaźne grono osób. To właśnie tam podzieliła się kiedyś korzyściami, jakie płyną z bycia w związku z niskim mężczyzną. 

Zdradza, dlaczego niscy mężczyźni są lepsi od wysokich

24-latka nie bała się zdradzić, za co kocha niskich mężczyzn. Tiktokerka powiedziała m.in. że może nosić ich niechciane ubrania lub po prostu je pożyczać. 

On często zagląda do szafy i mówi: "nie chcę już tych jeansów, wyrzucę je". Nigdy nawet ich nie założył. Wtedy ja na to: "daj mi przymierzyć, może będą pasować". I leżą jak ulał - to jedna z wypowiedzi Annalivi

Film kobiety na pewno poprawił samopoczucie wielu przedstawicielom płci męskiej, którzy nie są zadowoleni ze swojego wzrostu. W swoim wideo zachęca ona, by nie dyskryminować nikogo, dlatego, że jest za niski, i by dawać sobie szansę. 

Na wielu zdjęciach dostępnych w mediach społecznościowych można zobaczyć, że Annalivia Hynd i jej chłopak, wyglądają na bardzo szczęśliwych. Czasem nagrywają krótkie filmy, na których dzielą się pozytywną energią.

Czy sądzicie, że wzrost ma znaczenie w związku?

Źródło: o2.pl

loader
Kompleksy gwiazd - części ciała, których nie akceptują znane kobiety
20 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News