Zamknij
Szalone rzeczy, które gwiazdy zrobiły z miłości
  • Angelina Jolie i Billie Bob Thornton Angelina Jolie i Billy Bob Thornton
  • Mandaryna i Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski
  • Pete Davidson tatuaż Pete Davidson
  • 10 Zobacz
fot. VIPHOTO/East News

Potajemne schadzki, nietypowe prezenty, a nawet odważne symbole uczuć - te gwiazdy z miłości zdecydowały się na naprawdę szokujące rzeczy.

Miłość to uczucie, które może sprawiać, że ludzie zaczynają zachowywać się irracjonalnie. Gdy są szczerze zakochani, zdarza się, że kieruje nimi głównie podświadomość. Nic więc dziwnego, że niektórzy decydują się wówczas na naprawdę szalone rzeczy - co na swój sposób bywa piękne. Z miłości oszalały też niektóre gwiazdy. Nie uwierzycie, co te znane osoby zrobiły dla swoich ukochanych.

Szalone rzeczy, które gwiazdy zrobiły z miłości

Aż trudno powiedzieć, która z tych rzeczy jest dla nas najbardziej zaskakująca. Z pewnością na naszej liście nie mogło zabraknąć tej pary. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan podczas swoich pierwszych randek musieli się bowiem ukrywać. Nigdy nie uwierzylibyście, w jaki sposób się spotykali.

Będziecie w szoku również, gdy dowiecie się, w jaki sposób Angelina Jolie zaakcentowała swoją miłość do Billy'ego Boba Thorntona. Nie chodzi bowiem o jej kultowy tatuaż. Na zaskakujący krok dla swoich ukochanych zdecydowali się też m.in. Justin Bieber i Johnny Depp. 

Sami zobaczcie, co najbardziej szalonego gwiazdy zrobiły w imię miłości.

Zobacz także: Gwiazdy, które związały się ze swoimi fanami. Niektóre nawet wzięły z nimi ślub

loader