Spuściła w toalecie swój pierścionek zaręczynowy. 21 lat później znalazł go hydraulik

03.01.2023 12:43

Choć ta historia brzmi jak scenariusz hollywoodzkiego filmu, to wydarzyła się naprawdę. Pewna kobieta tuż przed ślubem spuściła w toalecie swój pierścionek zaręczynowy. Jednak niespodziewanie, po ponad dwóch dekadach, cenna biżuteria ponownie znalazła się na jej palcu.

Spuściła w toalecie swój pierścionek zaręczynowy. 21 lat później znalazł go hydraulik
fot. Shutterstock

Pewnego dnia Nick Day postanowił oświadczyć się swojej ukochanej Shainie. Kobieta powiedziała "tak" i wkrótce para zaczęła planować ślub. Niestety tuż przed uroczystością Amerykanka zgubiła swój pierścionek zaręczynowy. I choć mogłoby się wydawać, że już nigdy go nie odzyska, 21 lat później biżuteria ponownie znalazła się na jej palcu.

Zobacz także: Zabroniła mężowi uczestniczyć w pogrzebie byłej partnerki. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

Spuściła w toalecie swój pierścionek zaręczynowy

O tej historii napisał portal mirror.co.uk. Shaina Day zgubiła swój pierścionek zaręczony kilka dni przed ślubem. Podejrzewała, że przez przypadek spuściła go w toalecie w domu teściów. Kobieta była załamana. Próbowała odzyskać cenną biżuterię, jednak bezskutecznie. Sądziła, że już nigdy jej nie znajdzie.

Z czasem jednak Shainie udało się zapomnieć o tym przykrym zdarzeniu. Ale niespodziewanie, po ponad dwóch dekadach, temat pierścionka powrócił. Wszystko za sprawą mamy Nicka, Renee. Kobieta niedawno zdecydowała się na remont łazienki. Podczas prac hydraulik znalazł w zakamarkach muszli klozetowej wspomnianą biżuterię. 

Zobacz także: Od roku nie ma kontaktu z rodzicami. Pokazała, co napisali jej na świątecznej kartce

Po 21 latach odzyskała pierścionek zaręczynowy

Teściowie byli w szoku, jednak postanowili wstrzymać się z ogłoszeniem dobrych wieści. Chcieli zrobić synowej niespodziankę. Oddali więc pierścionek do czyszczenia, a następnie zapakowali go w ozdobny papier. Akurat zbliżały się święta Bożego Narodzenia, dlatego zadecydowali, że podłożą biżuterię pod choinkę. 

Kiedy para otworzyła swój prezent, zalała się łzami. Zarówno Shaina, jak i Nick nie mogli uwierzyć w swoje szczęście. 

To był trochę taki "brzydki" płacz. Siedziałam tam i myślałam: "O mój Boże, to jest mój pierścionek. To jest mój pierścionek". Zaczęłam ocierać oczy, tusz do rzęs był wszędzie - powiedziała kobieta w wywiadzie dla WFLA-TV, cytowana przez portal mirror.co.uk.
loader
Znane pary, które ukrywały swoje związki. Oni długo nie przyznawali, że coś ich łączy
10 Zobacz galerię
fot. AFP/EAST NEWS

RadioZET.pl/mirrror.com.uk