Zamknij

Sparodiował swoją żonę w ciąży. To nagranie robi furorę na TikToku

21.11.2022 12:34

Pewien tiktoker postanowił sparodiować swoją ciężarną partnerkę. Film szybko stał się viralem i został obejrzany ponad milion razy. "Ale to śmieszne" - piszą internauci.

Sparodiował swoją żonę w ciąży. To nagranie robi furorę na TikToku
fot. tiktok.com/@hannahkelekacook

Hannah i Regal to para tiktokerów, która cieszy się ogromną popularnością - ich konto w serwisie obserwuje ponad 3,5 mln osób. Małżeństwo na profilu dzieli się głównie urywkami z życia codziennego. Niektóre filmiki są bardzo zabawne. Jedno z ostatnich nagrań pary zrobiło prawdziwą furorę na TikToku. Regal parodiuje w nim swoją ciężarną żonę.

Zobacz także: Nauczycielka została zwolniona z pracy za nagrywanie filmów dla dorosłych. Robiła to... w szkole

Sparodiował swoją żonę w ciąży

Kobiety w ciąży zachowują się bardzo różnie. Część zmaga się z różnymi bólami, niektóre mają zachcianki żywieniowe, a jeszcze inne wahania nastrojów. Regal wpadł na pomysł, żeby pokazać, jak zachowuje się jego ciężarna żona. Do tego nagrania dotarł portal dziendobry.tvn.pl. 

Na początku Regal postanowił zaprezentować humorki ukochanej. Na wideo widać, jak mężczyzna z "ciążowym" brzuszkiem i czerwonym ręcznikiem na głowie, który ma przypominać włosy partnerki, leży na kanapie. Gdy podchodzi do niego żona, mówi, żeby go nie dotykała, ponieważ jego ciało jest bardzo wrażliwe. 10 sekund później diametralnie zmienia zdanie. Woła ukochaną i prosi, aby go przytuliła.

W następnym ujęciu Regal stoi przy wyjściu i pyta żony, czy mogłaby otworzyć mu drzwi. Dodaje, że od kiedy jest w ciąży, prawie nic nie może sam zrobić. W filmie mężczyzna śmieje się też m.in. z tego, że jego partnerka ciągle woła, że musi iść do toalety.

To nagranie robi furorę na TikToku

Wideo z TikToka szybko obiegło sieć i stało się hitem internetu. Do tej pory zostało obejrzane ponad 1 mln razy. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Użytkownicy aplikacji są rozbawieni. Wiele kobiet przyznało, że nagranie przywołało im wspomnienia z czasów, gdy same były w ciąży.

Nie zabrakło jednak głosów krytyki, ale było ich bardzo mało. Niektórzy stwierdzili, że mężczyzna nie wie, o czym mówi.

Ale to śmieszne!
 
Końcówka najlepsza.
 
Najbardziej podoba mi się to, że Regal ma na sobie czerwony ręcznik, który wygląda jak włosy Hannah - brzmią komentarze.

A was rozbawiło to nagranie?

Zobacz także: Mężczyzna dokonał przerażającego odkrycia. Znalazł to na samochodzie córki 

loader
Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak w strojach ludowych na parkiecie programu "Taniec z gwiazdami"
15 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News

RadioZET.pl/dziendobry.tvn.pl