"Każdy partner zostawia ślad w macicy". Polska tiktokerka wywołała burzę w sieci

01.02.2023 15:26

Użytkowniczka TikToka wypowiedziała się na temat kobiet mających wielu partnerów seksualnych. "To jest za mocne" - komentują internauci.

tiktokerka
fot. TikTok.com

Internet jest pełen różnych teorii, które często nie mają naukowego uzasadnienia. Zdarza się, że są one powielane w mediach społecznościowych. Ostatnio prawdziwą burzę w sieci wywołały słowa jednej z użytkowniczek TikToka. Influencerka odniosła się do tzw. "telegonii", czyli pseudonaukowej teorii dziedziczenia, według której partnerzy seksualni mogą wpływać na potomstwo, jakie kobieta ma w późniejszym czasie z innymi mężczyznami. 

Słowa tiktokerki szokują

Tiktokerka, która działa w sieci pod pseudonimem "vrka_s" zyskała popularność w social mediach dzięki swoim filmom dotyczącym m.in. tematyki relacji i samorozwoju. Jedno z jej ostatnich nagrań wzbudziło duże kontrowersje wśród internautów. Użytkowniczka TikToka uznała, że im więcej partnerów seksualnych ma kobieta, tym większą krzywdę robi swoim dzieciom.

Każdy partner zostawia „ślad” w macicy kobiety - stwierdziła.

Po czym dodała, że dzieci mogą odziedziczyć niektóre cechy charakteru lub "karmę" poprzednich partnerów. W opublikowanym przez siebie nagraniu nie uzasadniła jednak w żaden sposób, na czym opiera swoje słowa.

Zobacz także: Jaki typ pary osiąga największą satysfakcję seksualną?

Fala komentarzy

Na reakcję internautów nie trzeba było zbyt długo czekać. Pod filmem tiktokerki posypały się liczne komentarze, które zarzuciły jej m.in. brak przedstawienia naukowych dowodów. Niektórzy stwierdzili, że szerzenie takich teorii nie powinno mieć miejsca. Byli też i tacy, którzy podeszli do tych słów z przymrużeniem oka:

Naukowe artykuły na ten temat poproszę.
 
Większej bujdy dawno nie słyszałam.
 
Czyli można żądać alimentów od każdego mężczyzny, z którym się kiedykolwiek spało? Wow nic tylko zrobić sobie dziecko i być bogatą.

Zobacz także: Ma ponad 60 lat. Umawia się z dużo młodszymi

loader