Zamknij

Przyjęła oświadczyny, a potem dostała przerażającą wiadomość. Teraz na pewno by się nie zgodziła

27.12.2021 15:00
Przyjęła oświadczyny, a potem dostała przerażającą wiadomość. Teraz na pewno by się nie zgodziła
fot. Shutterstock

Ta kobieta była szczęśliwa, gdy ukochany jej się oświadczył. Jej radość nie trwała jednak długo. Wkrótce dostała wiadomość, która zmroziła jej krew w żyłach.

Zdarza się, że na początku związku nie wiemy zbyt wiele na temat naszego partnera. To normalne, że pogłębiając swoją relację, nawzajem się poznajemy. Gdy jednak dochodzi do zaręczyn, wydawać się może, że znamy się już na wylot i chcemy spędzić ze sobą resztę życia. Jedynym problemem może się okazać wybór pierścionka, co mężczyźni potrafią obejść, np. oświadczając się przy pomocy 6 błyskotek. Tym razem jednak kobieta stanęła przed trudną decyzją, bowiem po przyjęciu propozycji ślubu dostała przerażającą wiadomość. 

Zobacz także: Zabrał żonie jej ulubioną biżuterię. Podarował ją innej kobiecie

Przyjęła oświadczyny, a potem dostała przerażającą wiadomość. Teraz na pewno by się nie zgodziła

Portal thesun.co.uk dotarł do nagrania anonimowej tiktokerki. Kobieta żali się w filmiku na swojego narzeczonego, który okazał się być oszustem. 

Tiktokerka poinformowała swoich obserwatorów o tym, że ukochany się jej oświadczył. Ona oczywiście zgodziła się przyjąć pierścionek, a potem pochwaliła się tą informacją na Facebooku. Właśnie przy pomocy tego portalu społecznościowego otrzymała prywatną wiadomość, która zmroziła jej krew w żyłach.

Do szczęśliwej narzeczonej napisała tajemnicza kobieta. Takich słów nikt nie chciałby przeczytać - zwłaszcza w takim momencie swojego życia. 

Otrzymałam wiadomość na Facebooku od przypadkowej kobiety. Zapytała, jak wygląda mój związek z facetem, który mi się oświadczył, ponieważ to jej chłopak od 9 lat - mówi tiktokerka.

Okazuje się, że obie kobiety wówczas były w szoku. Tak samo internauci. 

Zobacz także: Dostała od faceta zdjęcie, które miało dowodzić, że jej nie zdradza. Coś poszło nie tak

Mężczyzna, który jej się oświadczył, od 9 lat jest chłopakiem innej kobiety

Kobieta, która napisała do tiktokerki na Facebooku, nie ukrywała swojego zdziwienia - ten facet był bowiem dość nieogarnięty życiowo, więc obie panie były w szoku, że udało mu się utrzymać to wszystko w tajemnicy i to od tylu lat. Zaskoczeni byli także internauci, którzy postanowili skomentować nagranie.

Jak ci faceci znajdują na to czas? - portal thesun.co.uk cytuje opinię jednego z tiktokerów.

A co wy zrobilibyście na miejscu tych kobiet? 

Zobacz także: Opowiedział o najgorszej randce w swoim życiu. Nie uwierzycie, kto pojawił się w restauracji

Doda w sukience w kropki i z czerwoną szminką na ustach uśmiecha się do fotoreporterów
8 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News

Źródło: thesun.co.uk