Zamknij
Przyjaźń w show-biznesie - te gwiazdy łączą wyjątkowe więzi
  • 10 Zobacz
fot. TRICOLORS/East News

Przyjaźń to piękna relacja, która łączy ludzi. Okazuje się, że występuje także w show-biznesie. Te gwiazdy przyjaźnią się ze sobą od lat.

Przyjaciele to osoby, którym możemy zaufać i zawierzyć im swoje sekrety. W show-biznesie jednak zdarza się, że ludzie wykorzystują gwiazdy, jedynie udając bliskie im osoby. Są też jednak takie pary przyjaciół, które są sobie wierne od lat. Do grona tego typu przyjaciółek należą m.in. Anna Lewandowska i Paulina Krupińska oraz Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska.

Przyjaźń w show-biznesie - te gwiazdy łączą wyjątkowe więzi

Każdy ma jakiegoś przyjaciela. Również gwiazdy trwają przy osobach, które są im wyjątkowo bliskie i udowadniają, że nawet w show-biznesie można spotkać życzliwego człowieka. 

Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska to aktorki, które przyjaźnią się od lat. Zawsze mogą na siebie liczyć, co podkreślały w wielu wywiadach. Widać, że czują się ze sobą dobrze.

Podobnie jest w przypadku Anny Lewandowskiej i Pauliny Krupińskiej. Obie panie przyjaźnią się od lat i czule wypowiadają się na swój temat. 

Towarzyszymy sobie w różnego rodzaju ważnych dla nas wydarzeniach i momentach w życiu. Doceniam ją za to, jaka jest prywatnie. Wy nie znacie jej takiej, jaką ona jest. To jest tak fajna dziewczyna i kiedy zdejmie się z Ani te wszystkie łatki, które jej się przypisuje i popatrzy się na nią ludzkim okiem - ja mam taką możliwość przebywać z nią w prywatnej sferze - to zdecydowanie Ania Lewandowska w dresie, w domu na kanapie jest milion razy fajniejszą dziewczyną niż w mediach - mówiła Krupińska w rozmowie z "Plotkiem". 

Zobaczcie, jakie gwiazdy darzą się przyjaźnią. 

Zobacz także: Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET