Zamknij

Myślała, że spotkała mężczyznę życia. W pewnym momencie randka zamieniła się w horror

12.01.2022 10:00

Randki w ciemno bywają ryzykowne. Przekonała się o tym ta kobieta. Myślała, że spotkała mężczyznę życia, ale w pewnym momencie poczuła się jak w horrorze.

Poszła na randkę w ciemno. Romantyczne spotkanie zamieniło się w horror
fot. Shutterstock

W dobie aplikacji randkowych łatwo jest wpaść w pułapkę. Spotkania w ciemno z potencjalnymi partnerami oczywiście mogą być ekscytujące, ale niosą za sobą też pewną dozę ryzyka. Przekonała się o tym kobieta, która podczas randki bała się, że zginie. Podobnie było w przypadku tej tiktokerki. Na początku myślała, że spotkała miłość swojego życia i czuła się jak w filmie romantycznym. Ostatecznie jednak fabuła obróciła się o 180 stopni i nagle kobieta przeżyła istny horror. Sami zobaczcie, co takiego wydarzyło się podczas tego spotkania.

Zobacz także: Negging to niebezpieczne zjawisko randkowe. Może zamydlić wam oczy

Poszła na randkę w ciemno. Myślała, że spotkała mężczyznę życia

Portal thesun.co.uk przytoczył nagranie tiktokerki, która obiecała swoim obserwatorom, że ta historia ich "rozwali". Opowieść dotyczyła jednej z najbardziej przerażających randek w jej życiu.

Tiktokerka @duchessofdecorum kilka lat temu umówiła się na randkę w ciemno. Mężczyzna, z którym się spotkała, był chirurgiem - w dodatku niezwykle atrakcyjnym. Miał 180 cm wzrostu, był przystojny, posiadał ciemny zarost, a dodatkowo przyjechał po nią porsche i zaprosił ją do najlepszej restauracji w mieście. 

Kobieta poczuła się jak w bajce. 

Był Christianem Grayem przed Christianem Grayem - bez fetyszy seksualnych - podsumowała tiktokerka.

Jedyną wadą tego faceta miało być to, żeby zbyt dużo mówił o swojej mamie. Tiktokerka była jednak w stanie to znieść do pewnego momentu. W końcu mężczyzna powiedział, że chciałby, żeby ją poznała - pomimo późnej godziny. To dało kobiecie do myślenia, jednak ostatecznie przystała na jego propozycję. 

Zobacz także: Opowiedział o najgorszej randce w swoim życiu. Nie uwierzycie, kto pojawił się w restauracji 

Randka w ciemno zamieniła się w horror

Podróż do domu mężczyzny trwała około 45 minut. Gdy dotarli na miejsce, przeszli do ogrodu. 

Widziałam horrory, które zaczynają się w ten sposób, a Christian Grey powoli zaczynał wyglądać jak Ted Bundy - powiedziała tiktokerka. 

W pewnym momencie zatrzymali się na środku trawnika. Okazało się, że znajduje się tam... grób matki mężczyzny. 

Powiedział: "Patty to moja mama, mamo to jest Patty" i rozmawiał z cholernym nagrobkiem. Pochował mamę na swoim podwórku i myślałam, że mnie zabije - dodała. 

Historia zakończyła się tym, że Patty prowadziła monolog z nagrobkiem, a następnie mężczyzna odwiózł ją do domu. Gdy wysiadała z samochodu, zaznaczyła, że ma nigdy więcej do niej nie dzwonić.

A jak wy zachowalibyście się na miejscu tiktokerki? 

Zobacz także: Zaprosił kobietę na randkę. Potem dał jej ankietę do wypełnienia

loader
Madonna i Sean Penn - ich związek był toksyczny
8 Zobacz galerię
fot. Splash News/EAST NEWS

Źródło: thesun.co.uk/TikTok