Poszła na randkę i usłyszała, że jest za gruba. Internauci stanęli w jej obronie

16.12.2022 14:56

Internautka podzieliła się historią opisującą nieprzyjemną sytuację, jaka spotkała ją na randce. Obserwatorzy od razu stanęli po jej stronie i zdecydowanie zareagowali na to, co napisała.

Nieudana randka
fot. Shutterstock/tiktok.com/@recover_your_p.o.w.e.r

TikTok to kopalnia ludzkich historii, które poruszają internautów. Znajdziemy tutaj nagrania użytkowników, którzy dzielą się m.in. tym, jak wygląda ich poszukiwanie drugiej połówki. Niestety starania te nie zawsze są proste i przyjemne. Jakiś czas temu przekonała się o tym tiktokerka, która poszła na dwie randki, a po kilku miesiącach mężczyzna wysłał jej prośbę o... zwrot pieniędzy za te spotkania.

Teraz z kolei po sieci błyskawicznie rozchodzi się opowieść kobiety o nicku @recover_your_p.o.w.e.r. Podzieliła się ona przykrą sytuacją, jaka spotkała ją na randce. Potencjalny kandydat na jej ukochanego zarzucił jej bowiem na spotkaniu, że... jest za gruba. Tiktokerka opisała wszystko internautom i zamieściła przy okazji wideo, na którym pokazuje swoją piękną kobiecą sylwetkę. Z pewnością nie spodziewała się tak pozytywnego odzewu.

Na randce usłyszała, że jest za gruba. Internauci kompletnie nie zgadzają się z tym zdaniem

Współczesne randkowanie bywa trudne - szczególnie, jeśli jesteś dojrzałą kobietą i doskonale znasz swoją wartość oraz wiesz, czego chcesz. Przekonała się o tym pewna tiktokerka, która opowiedziała w sieci o koszmarze, jaki przeżyła na spotkaniu.

Internautka o nicku @recover_your_power zamieściła na TikToku nagranie, w którym zdradziła, że jej "randka" stwierdziła, że jest ona... za gruba.

Moja randka powiedziała, że jestem za gruba. Wiem, że mam do zrzucenia 10 kg. Ale czy możemy zacząć normalizować ciało dojrzałej kobiety? - zapytała.

Następnie skierowała kamerę na swoją niesamowitą figurę o kształcie klepsydry. Warto dodać, że zapozowała tutaj w kusym czarnym bikini. 

Użytkownicy TikToka zabrali się za komentowanie. Nie mogą uwierzyć, że ktoś zarzucił jej zbyt dużą liczbę kilogramów.

Gdzie te 10 kg do stracenia? Jesteś idealna!
 
Jesteś cudowna! Jedyne, czego potrzebujesz, to inna randka!
 
Nie musisz się nikomu z niczego tłumaczyć - piszą obserwatorzy.

Kobieta w kolejnym nagraniu wyjaśniła, co zmotywowało ją do stworzenia tego filmu. Zdradziła, że źle się czuła po tym, co usłyszała. Nie zależało jej na zbieraniu komplementów, ale próbowała poczuć się na nowo pewnie w swojej skórze.

Nie szukałam komplementów, próbowałam powiedzieć, że niezależnie od tego, jak wyglądasz, możesz być szczęśliwy w swoim ciele. Chyba próbowałam przekonać o tym samą siebie - dodała.

A wy co sądzicie o tej sytuacji?

Źródło: The Sun

loader
Znane pary, które ukrywały swoje związki. Oni długo nie przyznawali, że coś ich łączy
10 Zobacz galerię
fot. AFP/EAST NEWS