Zamknij

Poszła na obiecującą randkę. Nie spodziewała się, że usłyszy coś takiego

21.02.2022 12:04

Ta tiktokerka przekonała się, że przyjemny wieczór może zamienić się w koszmar. Czegoś takiego nie spodziewała się usłyszeć podczas randki.

Poszła na obiecującą randkę. Nie spodziewała się, że usłyszy coś takiego
fot. Shutterstock

Randki z ludźmi, których poznajemy w internecie, bywają nieprzewidywalne. Nie wiemy bowiem, czego spodziewać się podczas spotkania z taką osobą. Nawet jeżeli przyjemnie rozmawia nam się w aplikacji, może się zdarzyć, że prawdziwa randka jest daleka od ideału. Ta tiktokerka poszła na spotkanie, które zapowiadało się naprawdę obiecująco. Gdy już myślała, że ta relacja się pogłębi, partner zaskoczył ją swoją szczerością. Czegoś takiego nie spodziewała się usłyszeć.

Zobacz także: Tinder wprowadza nową funkcję. Czy przez to stanie się niebezpieczny?

Poszła na obiecującą randkę. Nie spodziewała się, że usłyszy coś takiego

Portal thesun.co.uk dotarł do nagrania tiktokerki @kailzbailz. Kobieta nakręciła swój filmik tuż po powrocie z randki, z której nie była zadowolona. 

Kailee poznała tego mężczyznę online. Dobrze im się rozmawiało i umówili się na spotkanie "w realu". Kobieta naprawdę sporo obiecywała sobie po tej randce.

Po przybyciu do restauracji musieli czekać około 15 minut na stolik. Wówczas prowadzili bardzo przyjemną rozmowę. Kobieta stwierdziła więc, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Do momentu, aż zajęli miejsca przy stoliku, a mężczyzna zdobył się na szczerość. 

Zobacz także: Opowiedział o najgorszej randce w swoim życiu. Nie uwierzycie, kto pojawił się w restauracji

Mężczyzna powiedział jej podczas randki, że jest za gruba

W pewnym momencie mężczyzna stwierdził, że nie czuje między nimi chemii, co mocno zaskoczyło tiktokerkę. Zapytała, czy chce kontynuować randkę, czy może woli iść, ale on postanowił zostać. Ostatecznie to kobieta miała dość tego spotkania. 

Siadamy przy naszym stole, zdjęłam płaszcz, a on po prostu na mnie spojrzał i powiedział: "Tak myślałem" - informuje tiktokerka.

Kobieta na początku nie zrozumiała swojego towarzysza. Dlatego poprosiła go o rozwinięcie myśli. 

Sprawność fizyczna i bycie zdrowym to naprawdę duża część mojego życia. (...) Cóż, jesteś dla mnie za gruba - miał powiedzieć.

Wówczas kobieta postanowiła wyjść z restauracji. Internauci są zgodni, że zrobiła dobrze i chwalą ją w komentarzach. A jak wy zachowalibyście się na jej miejscu? 

Zobacz także: Myślała, że spotkała mężczyznę życia. W pewnym momencie randka zamieniła się w horror

loader
Najgorsze randki w wykonaniu gwiazd. Nie wspominają ich dobrze
8 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

Źródło: thesun.co.uk/TikTok