Zamknij

Po czym poznać, czy mężczyzna jest zadowolony z seksu? Oto najważniejsze sygnały

17.11.2022 22:00

Nie jesteś pewna, czy twój partner czuje się usatysfakcjonowany seksem? Mężczyźni zdradzają to na kilka sposobów. Jeśli zaobserwujesz wymienione poniżej zachowania, możesz spać spokojnie - z pewnością jesteś dobrą kochanką.

Kochankowie
fot. Shutterstock

Intymne zbliżenie z mężczyzną może być źródłem wielu przyjemności, ale jednocześnie i stresu. Skąd wiedzieć, czy seks był udany? Wystarczy umiejętnie odczytywać mimikę, gesty i zachowanie partnera. Jest kilka pewnych sygnałów, że było mu z tobą dobrze.

Zobacz także: Oszukał ją wiele razy, a ona wciąż marzy o ślubie. "Wybaczę mu każdą zdradę"

Jak zachowuje się mężczyzna po udanym seksie?

Jeśli od dłuższego czasu spotykasz się z mężczyzną i często uprawiacie seks, nie powinnaś odczuwać niepokoju. Gdyby nie chciał oddawać się przyjemnościom w sypialni akurat w twoim towarzystwie, po prostu by tego nie robił. Na pewno mu się podobasz i jesteś obiektem jego pożądania. Możesz się jednak zastanawiać, jak wysoko ceni sobie twoje umiejętności jako kochanki.

Po czym poznać, czy mężczyzna jest zadowolony z seksu? Oto najważniejsze sygnały

Jest kilka sposobów na to, by się przekonać, czy mężczyzna uważa seks za udany. Jeśli obserwujesz u swojego partnera wymienione poniżej zachowania, z pewnością jest usatysfakcjonowany każdym zbliżeniem z tobą.

1. Dotyka cię przy każdej okazji

Jeśli twój partner dąży do kontaktu fizycznego w sypialni, ale poza nią jest chłodny i zdystansowany, może to wzbudzić twoje uzasadnione obawy. Jednak usatysfakcjonowany mężczyzna pragnie być blisko swojej kobiety. Będzie okazywał ci czułość, a w towarzystwie da innym do zrozumienia, że jesteście kochankami. W tym celu zacznie cię przytulać, trzymać za rękę albo dyskretnie całować.

2. Dba o ciebie

Dla mężczyzn seks stanowi niezwykle ważny element życia. Gdy ukochana dostarcza im satysfakcji, czują się pewni siebie i są w stanie pokonywać wszystkie życiowe przeszkody. Nic więc dziwnego, że na każdym kroku okazują swojej ukochanej wdzięczność. Rozpieszczają ją, są opiekuńczy i pomagają jej w kłopotach. Twój ukochany zachowuje się w taki sposób? Z pewnością uważa cię za dobrą kochankę.

3. Nabiera do ciebie zaufania

Twój partner odbiera intymność jako sygnał, że może się przed tobą otworzyć. Jeśli po seksie zaczyna dzielić się tajemnicami i zaczyna częściej opowiadać o sobie, jest przekonany, że naprawdę się do siebie zbliżyliście. Nagle przestaje ukrywać swoje prawdziwe myśli. Zwierza się ze wszystkiego, a ty możesz wyraźnie poczuć, że wasza relacja się zmieniła.

4. Ma świetny nastrój

Spełniony mężczyzna budzi się rano w doskonałym humorze i nic nie jest w stanie wyprowadzić go z równowagi. Przywitał cię buziakiem, uśmiechnął się i właśnie się szykuje do zrobienia ci śniadania? Na pewno było mu z tobą dobrze. Jeśli nuci pod nosem, podśpiewuje albo zaczyna się wygłupiać, uważa cię za doskonałą kochankę.

5. Utrzymuje z tobą kontakt

Po seksie warto sprawdzić, czy twój mężczyzna ma ochotę na rozmowę. Nie oczekuj jej od razu - może zasnąć tuż po zbliżeniu, bo będzie się czuł zmęczony. Jednak kilka następnych dni po waszej wspólnej nocy powinno być dla ciebie kluczowe. Dostajesz wiadomości na dzień dobry lub dobranoc? Ukochany sygnalizuje, że wraca myślami do chwil z tobą? Nie musisz się martwić - było mu z tobą dobrze.

Zobacz także: Ta para jest ze sobą dwa lata i jeszcze nigdy się nie całowała. Teraz zdradziła dlaczego