Otrzymała paczkę od babci, chociaż kobieta nie żyje od dwóch lat. Zaskakujący finał historii

13.12.2022 10:31

Pewna tiktokerka otrzymała przesyłkę od zmarłej przed dwoma laty babci. W paczce znalazła zdjęcie dziadków oraz czek. Influencerka była w szoku, ale wkrótce udało jej się rozwiązać tajemniczą sprawę.

Otrzymała paczkę od babci, chociaż kobieta nie żyje od dwóch lat. Zaskakujący finał historii
fot. Shutterstock/tiktok.com/@_jen_hamilton

Jen Hamilton to popularna tiktokerka - jej konto w serwisie obserwuje ponad 2,4 mln osób. Influencerka na profilu dzieli się głównie urywkami z życia codziennego. W jednym z ostatnich nagrań opowiedziała o bardzo dziwnej historii, która przydarzyła jej się jakiś czas temu. To wideo zrobiło prawdziwą furorę w sieci.

Zobacz także: Zaprosiła rodzinę na świąteczną kolację. 63-latka kazała im płacić za ucztę

Otrzymała paczkę od zmarłej babci

Do nagrania tiktokerki dotarł portal nypost.com. Hamilton w filmie wyjaśniła, że właśnie otrzymała pewną przesyłkę. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nadawcą okazała się jej babcia, która nie żyje od dwóch lat. To właśnie jej dane znalazły się na kopercie.

W paczce influencerka znalazła zdjęcie swoich zmarłych dziadków, a także czek na 250 dolarów. Hamilton zauważyła, że przekaz pieniężny został wystawiony 14 listopada, zaś paczkę wysłano dwa dni później. Kobieta była w szoku. Szczególnie że nie dołączono żadnego wyjaśniającego listu. 

Zobacz także: To była najgorsza randka w jego życiu. Zabrała go… do domu pogrzebowego

Zaskakujący finał historii

Tiktokerka postanowiła obdzwonić członków rodziny z nadzieją, że może czegoś się od nich dowie. I miała rację. Okazało się, że jej kuzynka również otrzymała identyczną paczkę z dokładnie taką samą zawartością. Ponadto mama Jen rozpoznała pismo, którym podpisano przesyłkę.

Niedługo później tiktokerka poznała całą prawdę. Okazało się, że paczkę nadali jej wujkowie. Małżeństwo sprzedało samochód zmarłej babci, a zarobione pieniądze podzielili pomiędzy członków rodziny kobiety. Chcieli im w ten sposób zrobić niespodziankę z okazji zbliżających się świąt.

Hamilton przyznała, że jest przeszczęśliwa. Na nagraniu powiedziała, że czuje ogromne podekscytowanie możliwością wykorzystania pieniędzy w sposób, w jaki chciałaby tego babcia. 

Pod nagraniem tiktokerki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci zwrócili uwagę przede wszystkim na to, że wujkowie Jen bardzo ładnie się zachowali, dzieląc się pieniędzmi ze sprzedaży auta.

Rzadko zdarza się, by rodziny nie zachowywały się samolubnie po odejściu bliskiej osoby.
 
Nadawca mógł dołączyć krótką notatkę wyjaśniającą sprawę sprzedaży samochodu. Ale przynajmniej rozwiązałaś zagadkę - brzmią komentarze.

A wy co o tym sądzicie?

loader
Katarzyna Pakosińska i jej mąż Irakli Basilashvili, który jest Gruzinem
10 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

RadioZET.pl/nypost.com