Zamknij

Ona ma 61 lat, a on 24. Są już po ślubie i planują powiększenie rodziny

24.03.2022 11:20

Ta para zakochanych podbija TikToka ze względu na... swój wiek. Okazuje się, że dzieli ich 37 lat. Z dumą jednak prezentują światu swój związek i plany.

Ona ma 61 lat, a on 24. Są już po ślubie i planują powiększenie rodziny
fot. Shutterstock

Miłość nie pyta o wiek. Są takie pary na świecie, które dzieli prawdziwa przepaść pokoleniowa, a mimo wszystko bardzo się kochają. Niedawno pisałyśmy o zakochanych, którym internauci nie wróżą długiej przyszłości - ona ma bowiem 47 lat, a on 25. Jeszcze większa różnica wieku jest w tej relacji. Okazuje się, że świeżo upieczonych małżonków dzieli aż 37 lat różnicy. Ona ma 61 lat, a on 24 i już snują plany o powiększeniu rodziny.

Zobacz także: Mąż tej kobiety jest... gejem. Są parą od lat i mają dwójkę dzieci

Ona ma 61 lat, a on 24. Są już po ślubie i planują powiększenie rodziny 

Portal papilot.pl opowiedział historię pary tiktokerów, która jest niezwykle popularna w sieci. Wszystko przez wiek Cheryl i Qurana. 

Okazuje się, że ta kobieta ma 61 lat, a jej ukochany 24. Poznali się 10 lat temu w restauracji syna Cheryl. Quran pracował tam jako kelner. Miłość między nimi musiała jednak dojrzeć.

W listopadzie 2020 roku ich drogi ponownie się zeszły. Wpadli na siebie w sklepie, w którym akurat pracowała Cheryl. Dziś... są już po ślubie. 

Zobacz także: Jest babcią, a mężczyźni za nią szaleją. Znamy sekret jej młodego wyglądu

Między nimi jest 37 lat różnicy. Stali się parą, która podbija TikToka

Ślub Cheryl i Qurana odbył się w sierpniu 2021 roku. Dziś zakochani cieszą się już olbrzymią popularnością na TikToku i Instagramie, gdzie chętnie opowiadają o swojej relacji. Okazuje się, że planują nawet powiększenie rodziny. Muszą jednak znaleźć odpowiednią surogatkę. 

Sami zobaczcie, jak razem wyglądają. Czy to nie urocza para? 

Zobacz także: Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader
Edyta Pazura w białym komplecie i Cezary Pazura w granatowym garniturze na premierze filmu
20 Zobacz galerię
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Źródło: papilot.pl/TikTok