Zamknij

On jest starszy od niej o 40 lat. Internauci nie dają im żyć

22.11.2022 09:32

Duże różnice wieku w związkach zwykle są powodem dyskusji. Osoby żyjące w takich relacjach nierzadko muszą mierzyć się z krytyką społeczeństwa. Przekonała się o tym pewna para. Dziś on ma 63, a ona 23 lata.  

Zakochana para
fot. Shutterstock/tiktok.com/@dudaacrv

Miłość niejedno ma imię i często sprawia, że nie zwracamy uwagi na różnicę wieku. O ile sami zakochani zwykle nie mają z nią problemu, osoby z zewnątrz nie zawsze rozumieją sens tworzenia takich związków. Jakiś czas temu dwójka ludzi poskarżyła się, że nie ma nic gorszego niż hejterzy, którzy uważają, że ci powinni się rozstać. 

Zobacz także: Usłyszała od męża, że jest leniwa i nic nie robi w domu. Tiktokerka postanowiła się odegrać

Tę parę dzieli aż 40 lat

Niektórzy ludzie dobierają się w nietypowe związki. Tak było w przypadku Marii oraz Nixona. Oboje pochodzą z Campina Grane i poznali się, gdy ona miała 16, a on 57 lat. Okazało się, że to nie tylko chwilowe zauroczenie.

Choć parę dzieli 40 lat różnicy, doczekała się ona ślubu i dziecka. Mężczyzna na co dzień pracuje jako DJ radiowy, a kobieta jest pielęgniarką. Spoglądając na ich zdjęcia, można mieć wrażenie, że tworzą naprawdę zgrany duet.

Dziś Maria ma 23, a mężczyzna 63 lata i oboje chwalą się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Niestety nie mogą liczyć na dobre słowa od internautów. Kobieta dziwi się, dlaczego spotyka ją tyle nienawiści. 

Ich związek nie podoba się dużej grupie osób

Relacja Marii i Nixona stała się szeroko komentowana w mediach. Wiele osób ciekawi, jak dogadują się na co dzień. Kobieta w rozmowie z dziennikarzami wyznała, że nie rozumie hejterów i mierzy się z brakiem tolerancji ze strony internautów.

Gdy para ogłosiła ślub, w sieci zawrzało. Maria spodziewała się dobrych życzeń, a otrzymała coś zupełnie innego. Komentarze pod tiktokowym filmem powodowały u niej dużą frustrację.

Szesnaście lat? Takie są skutki normalizacji pedofilii w społeczeństwie.
 
To nie jest normalne.
 
Nic nie usprawiedliwia takiego związku - to tylko jedne z wielu słów, które padały pod zdjęciami zakochanych.

Maria odpowiedziała komentującym jednym zdaniem:

Łatwo oceniać, kiedy nie znasz historii.

Złe opinie z zewnątrz na szczęście nie wpływają negatywnie na relację tych dwojga, a para wciąż uczy się ignorować uszczypliwe uwagi.

loader
Edyta Pazura w białym komplecie i Cezary Pazura w granatowym garniturze na premierze filmu
20 Zobacz galerię
fot. Kamil Piklikiewicz/East News