Zamknij

Tę parę dzieli 25 lat różnicy. "Nie dbamy o to, co mówią o nas inni"

05.01.2023 09:17

Duża różnica wieku między partnerami wciąż budzi wiele kontrowersji. Przekonała się o tym ta popularna para zakochanych, między którymi jest 25 lat różnicy.

Para
fot. Shutterstock/tiktok.com

Podobno miłość nie wybiera i kiedy trafi nas przysłowiowa strzała Amora, nie widzimy świata poza swoim partnerem. To, w jaki sposób my postrzegamy nasz związek, często odbiega od tego, jak odbierają go inni. Szczególnie jeżeli między partnerami jest spora różnica wieku. Historia tej pary tiktokerów jest tego idealnym przykładem.

Jest młodsza od męża o 25 lat

Frank ma 53 lata, a jego ukochana Dani – 28 lat. Wspólnie prowadzą konto na platformie społecznościowej TikTok, które obserwuje ponad 175 tysięcy osób. Para chętnie dzieli się na nim różnymi szczegółami ze swojego życia. W ubiegłym roku wzięła ślub i aktualnie spodziewa się dziecka.

I chociaż są razem od 8 lat i jak zapewniają, mimo upływu czasu wciąż darzą się ogromnym uczuciem, to jednak ich związek nadal musi mierzyć się z wieloma niepochlebnymi komentarzami otoczenia. Wszystko przez dzielącą ich różnicę wieku.

Zobacz także: Byli małżeństwem przez 79 lat. Odeszli ze świata niemal w tym samym czasie

Uważają, że jest z nim tylko dla pieniędzy

Frank i Dani tworzą zgodne małżeństwo. Mimo to wiele osób wciąż nie może uwierzyć w ich szczere uczucie. I chociaż para stara się nie przejmować niepochlebnymi komentarzami, to niestety takich wciąż nie brakuje. Niektórzy sądzą, że kobieta wyszła za mąż tylko dla statusu materialnego, wprost nazywając ją naciągaczką. Wśród wszystkich opinii zdarzają się jednak również te wspierające:

Nie jesteście sami, moja żona i ja przeszliśmy przez to samo. 22 lata między nami, 10 lat po ślubie, 3 pięknych dzieci później.
 
Mężczyzna jest ode mnie starszy o 20 lat, miłość mojego życia.

A co wy sądzicie o takiej różnicy wieku? Czy według was jest przeszkodą do stworzenia trwałego i solidnego związku?

Zobacz także: Czy starszy mężczyzna to klucz do udanego związku? Badania wykazały optymalną różnicę wieku między partnerami 

loader

RadioZet.pl/thesun.co.uk