Od roku nie ma kontaktu z rodzicami. Pokazała, co napisali jej na świątecznej kartce

21.12.2022 09:19

Pewna tiktokerka nie utrzymuje kontaktu z rodzicami od 26 grudnia 2021 roku, kiedy to wyznała im, że jest homoseksualna. Jakiś czas temu dostała jednak od bliskich bożonarodzeniową kartkę. Jej treść zaskoczyła internautów.

Od roku nie ma kontaktu z rodzicami. Pokazała, co napisali jej na świątecznej kartce
fot. Shutterstock/tiktok.com/@basilshome

Mówi się, że święta Bożego Narodzenia to czas miłości i radości. To doskonała okazja do spotkań z najbliższymi. Jednak nie dla wszystkich. Pewna tiktokerka otwarcie przyznaje, że od roku nie ma kontaktu z rodzicami. Ci jednak, mimo że nie spędzą z córką zbliżających się świąt, postanowili wysłać kobiecie bożonarodzeniową kartkę. Co napisali?

Zobacz także: Rozstała się dla niego z mężem. Takiego obrotu spraw się nie spodziewała

Od roku nie ma kontaktu z rodzicami. To napisali jej na świątecznej kartce

Tę historię przytoczył portal thesun.co.uk. Tiktokerka @basilshome w zeszłoroczne święta pokłóciła się z rodzicami. Ci nie mogli zaakceptować tego, że jest homoseksualna. Bliscy przestali ze sobą rozmawiać. Kiedy więc tiktokerka na początku grudnia otrzymała od nich bożonarodzeniową kartkę, była w szoku. Jeszcze większe było jej zdziwienie, gdy zapoznała się z treścią listu. Postanowiła podzielić się nią z obserwatorami.

Wczoraj rodzice przysłali mi kartkę świąteczną, więc spójrzmy. Widzę, że jest zaadresowana do mnie oraz do mojej partnerki - mówi na wideo.

Na kartce znajdował się rysunek jeża, a przy krawędziach widniały bożonarodzeniowe akcenty. W środku natomiast była wiadomość skierowana do tiktokerki i jej dziewczyny: "Wesołych Świąt i szczęśliwego 2023 roku od mamy, taty i Toby'ego" (imię ich psa). W kolejnej linijce rodzice dodali: "Mamy nadzieję, że możesz ze sobą żyć". 

Zobacz także: Otrzymała paczkę od babci, chociaż kobieta nie żyje od dwóch lat. Zaskakujący finał historii

Po pierwsze, żyje mi się dużo łatwiej, odkąd przestałam z nimi rozmawiać. Po drugie, moja matka dalej zachowuje się tak samo, a dając mi taki prezent, tylko przypomina mi, kim tak naprawdę jest. Tym samym upewniłam się, że podjęłam słuszną decyzję - tłumaczy tiktokerka.

Internauci komentują

Nagranie kobiety szybko obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory zostało obejrzane ponad 2,7 mln razy. Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy. Użytkownicy serwisu napisali, że kartka od rodziców jest straszna i bardzo dobrze, że tiktokerka odcięła się od bliskich. Część osób zaczęła radzić też kobiecie, co powinna zrobić z listem. Niektórzy stwierdzili, że najlepiej jakby po prostu odesłała im kartkę.

Odeślij im list i dopisz: "Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku! Najlepsza decyzja w życiu. Tęsknię za tobą, Toby!".
 
Najpierw wyciągają rękę, a potem dalej cię obwiniają. To takie smutne.
 
Nie mogę uwierzyć, że wciągnęli w to psa! - brzmią komentarze.

A wy co o tym sądzicie?

loader
Angelina Jolie z dziećmi na czerwonym dywanie
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

RadioZET.pl/thesun.co.uk