Zamknij

Narzeczony zdradził ją tuż przed ślubem. Zemściła się w okrutny sposób

10.01.2022 11:48
Narzeczony zdradził ją tuż przed ślubem. Zemściła się w okrutny sposób
fot. Shutterstock

Zdradzona kobieta potrafi być mściwa. Udowodniła to ta internautka, która postanowiła w okrutny sposób odegrać się na swoim niedoszłym mężu.

Zdrada zawsze jest bolesna. Zwłaszcza jeżeli odkrywamy niewierność swojego partnera tuż przed weselem. Tak było m.in. w przypadku kobiety, którą narzeczony zdradził dzień przed ślubem. Podobnie jest w tej sytuacji. Internautka opisała przykrą historię, która jej się przydarzyła. Okazuje się, że tuż przed weselem dowiedziała się, że narzeczony ją zdradza. Wiemy jednak doskonale, że zraniona kobieta lubi się mścić, co bohaterka tej opowieści udowodniła. 

Zobacz także: Mąż zarzucał jej niewierność, a sam zdradzał ją z setkami kobiet. Udowodniła to na TikToku

Narzeczony zdradził ją tuż przed ślubem

Portal thesun.co.uk przytoczył historię internautki, która postanowiła wyżalić się na forum reddit.com. Kobieta tuż przed swoim ślubem odkryła bowiem, że ukochany nie jest jej wierny. 

Internautka jak każda panna młoda była zajęta przygotowaniami do wesela. Dostała jednak przykrą wiadomość od swojego przyjaciela, dzięki której dowiedziała się, jakie jest prawdziwe oblicze jej narzeczonego. 

Kobieta postanowiła odwołać całą uroczystość. Problem jednak były koszty, które musiała pokryć - wzięła bowiem pożyczkę na 15 tys. funtów, żeby zorganizować huczne wesele. Niewierny narzeczony na początku obiecał jej pomoc przy spłacie należności, jednak ostatecznie wycofał się z obietnicy. 

Panna młoda postanowiła zemścić się w naprawdę okrutny sposób. 

Zobacz także: Zdrada poprawia relacje w związku? Najnowsze wyniki badań są zaskakujące

Zemściła się na niewiernym narzeczonym

Panna młoda postanowiła wykorzystać do spłaty... pierścionek zaręczynowy. Okazuje się, że był on szczególnie cenny dla zdradzającego mężczyzny, bowiem była to jego rodzinna pamiątka.

Kiedy się zaręczyliśmy, Mason oświadczył mi się pierścionkiem rodzinnym - należącym do jego prababki - który był wart 25 000 dolarów. Kiedy odwołaliśmy ślub, powiedział mi, że chce pierścionek z powrotem, ale nigdy nie udało nam się ustalić, kiedy mógłby go odebrać. (...) Powiedziałam mu, że jeśli nie zgodzi się pomóc w spłacie (...), to sprzedam pierścionek - napisała internautka.

Jak powiedziała, tak zrobiła. Wówczas mężczyzna wpadł w furię. Również niektórzy członkowie rodziny niedoszłej panny młodej stwierdzili, że przesadziła ze swoją karą. Internauci są jednak innego zdania.

Dostał to, na co zasłużył - piszą komentujący.

A co wy sądzicie o całej sytuacji? 

Zobacz także: Przyłapała swojego męża na zdradzie. Pomogła jej w tym kamera w domofonie

Sarah Jessica Parker w żółtej sukience
10 Zobacz galerię
fot. AXELLE WOUSSEN/East News

Źródło: thesun.co.uk