Zamknij

Nakryła swojego chłopaka na zdradzie. Dowody znalazła na TikToku

24.01.2023 12:31

Liesel przeglądając TikToka niespodziewanie odkryła dowód zdrady partnera. Okazało się, że jej chłopak od kilku miesięcy prowadzi podwójne życie.

Nakryła swojego chłopaka na zdradzie. Dowody znalazła na TikToku
fot. tiktok.com/@sophloafy

Zdrada boli. Szczególnie gdy o tym, że nasz ukochany prowadzi podwójne życie, dowiadujemy się przez przypadek. Jakiś czas temu pisaliśmy o tiktokerce @Mrs.Divinityll, która dowód zdrady partnera znalazła w koszu na pranie. Ostatnio z kolei inna użytkowniczka aplikacji odkryła, że jej chłopak ma romans, a pomogły jej w tym... media społecznościowe.

Nakryła swojego chłopaka na zdradzie. Dowody znalazła na TikToku

Historię tej influencerki opisał portal nypost.com. Pewnego dnia Liesel przeglądała TikToka. Nagle jej oczom ukazał się film przedstawiający nieznajomą kobietę. I pewnie dwudziestokilkulatka nie zatrzymałaby się przy nim dłużej, gdyby nie jeden szczegół. Otóż tiktokerka pokazała na wideo mieszkanie łudząco podobne do tego, jakie ma chłopak Liesel. 

Autorka nagrania zdradziła, że właśnie przygotowuje się do randki w domu swojego partnera. Liesel była w szoku. Okazało się, że kobiety spotykają się z tym samym mężczyzną. Zdradzona tiktokerka postanowiła podzielić się swoją historią z obserwatorami. Nagrała film, w którym opowiedziała, jak odkryła zdradę partnera.

Zobacz także: Tę parę dzieli 25 lat różnicy. "Nie dbamy o to, co mówią o nas inni"

Kiedy przeglądasz stronę główną i pokazuje ci się TikTok z dziewczyną, która szykuje się na kolację w domu mężczyzny. A potem okazuje się, że tym mężczyzną jest chłopak, z którym spotykasz się od pięciu miesięcy - napisała Liesel na nagraniu.

Wideo Liesel błyskawicznie obiegło sieć i stało się viralem. Obejrzano je już ponad 3 mln razy. Co ciekawe, na nagranie przypadkowo natrafiła też Sophie, czyli dziewczyna, z którą partner tiktokerki ją zdradzał. Okazało się, że kobieta nie miała pojęcia, że spotyka się z zajętym facetem. Niedługo później opublikowała nagranie, w którym opowiedziała, jak wygląda ta historia z jej perspektywy.

Sophie komentuje

Sophie wyjaśniła, że poznała mężczyznę w styczniu 2021 roku za pośrednictwem jednej z aplikacji randkowych. Wkrótce para zaczęła się spotykać. Trwało to do marca 2022 r., kiedy to jej ukochany niespodziewanie ogłosił, że przeprowadza się do Meksyku. Jednak nawet po wyjeździe mężczyzny Sophie pozostawała z nim w kontakcie. Para dzwoniła do siebie i wysyłała sobie romantyczne wiadomości. Wszystko skończyło się kilka tygodni później. Wówczas influencerka odkryła, że mężczyzna zaczął spotykać się z kobietą, którą poznał w Meksyku.

Sophie dodała, że choć nigdy oficjalnie nie potwierdzili swojego związku, to zachowywali się jak para. Sophie była więc przekonana, że jest jedyną kobietą w życiu mężczyzny. Nie miała pojęcia, że przez cały ten czas jej facet pozostawał też w relacji z Liesel.

Zobacz także: Zrobiła to dla mężczyzny po 3 randkach. Poczuła, że to ten jedyny

Zdradzone kobiety nawiązały ze sobą kontakt i wymieniły się swoimi doświadczeniami. Nie mają jednak do siebie żalu, wręcz przeciwnie - wspierają się w tej trudnej dla nich sytuacji.

loader

RadioZET.pl/nypost.com