Zamknij
Najseksowniejsi książęta na świecie - to nie tylko William i Harry [ZDJĘCIA]
  • Andrea Casiraghi Andrea Casiraghi
  • Książę Philippos Książę Philippos
  • Carl Philip Carl Philip
  • 10 Zobacz
fot. WPA/ i-images / pool/East News

William i Harry to najpopularniejsi książęta na świecie. Czy jednak też najseksowniejsi? Zobaczcie naszą galerię i oceńcie sami.

Choć to brytyjska rodzina królewska cieszy się największą popularnością na świecie, na całym globie pełno jest różnych monarchii, w których możemy spotkać młodych książąt. Wielu z nich jest nawet bardziej przystojnych niż książę Harry i jego starszy brat - pomimo tego, że to książę William został okrzyknięty najseksowniejszym łysiejącym mężczyzną na świecie. Sami zobaczcie, jacy książęta znaleźli się w naszej galerii najseksowniejszych i oceńcie, który z nich podoba wam się najbardziej.

Najseksowniejsi książęta na świecie - to nie tylko William i Harry [ZDJĘCIA]

O tym, kto jest seksowny, decyduje oczywiście jego aparycja, ale nie tylko. To, co poszczególni mężczyźni sobą reprezentują, jest równie ważne jak ich wygląd zewnętrzny. 

Dotyczy to przede wszystkim książąt. To właśnie oni z reguły są oceniani za swoje poczynania polityczne i społeczne, a także ogólne podejście do świata - często również przez pryzmat swoich partnerek. Nic więc dziwnego, że od pewnego czasu książę Harry cieszy się gorszą sławą, choć kiedyś był ulubieńcem ludzi na całym świecie.

Harry i William to jednak niejedyni książęta, którzy są warci oceny, choć to właśnie oni są najbardziej popularni na świecie. Sami zobaczcie, jacy mężczyźni z rodzin królewskich znaleźli się w naszej galerii. Z pewnością wnukowie królowej Elżbiety nie są w czołówce najseksowniejszych. 

Zobacz także: Oto najseksowniejsi faceci 2020 roku. Nie chodzi tylko o ich wygląd

loader