Zamknij

Na pierwszej randce zawsze pyta o znak zodiaku. Nie chodzi jej jednak o horoskop

20.01.2022 10:45

Jak sprawdzić, czy partner do nas pasuje? Tiktokerka przekonuje, że wystarczy zapytać o jego znak zodiaku - wcale nie chodzi jednak o jego charakterystykę.

Na pierwszej randce zawsze pyta o znak zodiaku. W ten sposób testuje swoich partnerów
fot. Shutterstock

Często, gdy poszukujemy drugiej połówki, sprawdzamy jej horoskop. Są bowiem takie znaki zodiaku, które do siebie nie pasują. Są też te, które idealnie się uzupełniają. Ta tiktokerka co prawda nie wierzy w charakterystykę oraz dopasowanie znaków zodiaku, ale i tak pyta o nie partnerów na pierwszych randkach. W ten sposób chce się przekonać, czy mężczyzna do niej pasuje. Nie skreśla go jednak wyłącznie ze względu na jego znak zodiaku. Chodzi jej o coś zupełnie innego. 

Zobacz także: Zachowywaliście się tak już na pierwszej randce? Ta relacja skończy się ślubem

Na pierwszej randce zawsze pyta o znak zodiaku. Nie chodzi jej o astrologię

Portal papilot.pl dotarł do nagrania tiktokerki @jazmelodyy. Kobieta zdradziła w jednym ze swoich filmików, że zawsze na pierwszej randce pyta partnera o jego znak zodiaku. Ma ku temu jeden ważny powód.

Okazuje się, że tiktokerka nie wierzy wcale w połączenia znaków zodiaku. Ma zupełnie inny cel w postawieniu takiego pytania. 

Kiedy na pierwszej randce pytam o twój znak zodiaku, testuję naszą kompatybilność - ale nie tak, jak myślisz. Szczerze mówiąc nie obchodzi mnie twój znak zodiaku - twierdzi w filmiku.

Dlaczego zatem to pytanie jest tak istotne? Zobaczcie, co takiego chce przez nie osiągnąć.

Zobacz także: Tiktokerka przekonuje: "Seks na pierwszej randce to podstawa". Ma mocne argumenty

Sprawdza potencjalnych partnerów poprzez pytanie o znak zodiaku. Nie wszyscy zdają test

Tiktokerce zależy głównie na sprawdzeniu reakcji partnera na zadane przez nią pytanie. Właśnie w ten sposób dowiaduje się, czy są sobie przeznaczeni. 

Obchodzi mnie to, co zaraz odpowiesz. Czy zaczniesz mnie deprecjonować? Albo będziesz próbował sprawić, że poczuję się jak idiotka? A może posłużysz się mansplainingiem? Dzięki temu wiem, że nie jesteśmy kompatybilni. Więc jeśli myślisz, że cię olałam, bo jesteś Wagą - nie masz racji. Zrobiłam to, bo jesteś dupkiem - zdradza w filmiku.

Musimy przyznać, że to całkiem sprytne. Wykorzystacie jej trik podczas swojej randki? 

Zobacz także: Opowiedział o najgorszej randce w swoim życiu. Nie uwierzycie, kto pojawił się w restauracji

loader
Małgorzata Socha jest jedną z gwiazd, które związały się z ludźmi spoza show-biznesu
10 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Źródło: papilot.pl/TikTok