Zamknij

Polki mają słabość do mężczyzn z tych krajów. Z nimi najchętniej biorą ślub

10.01.2022 13:59
Mężczyźni z tych 3 krajów najbardziej podobają się Polkom
fot. Shutterstock

Mężczyźni o tych narodowościach najbardziej podobają się Polkom. Potrafią zawrócić w głowie każdej kobiecie. 

Wiele rzeczy może wpływać na to, że mężczyzna staje się seksowny w oczach kobiet. Wśród tych czynników zdecydowanie można wymienić narodowość. Do obywateli niektórych krajów kobiety wzdychają w szczególności. Nic więc dziwnego, że często tracą dla nich głowę i postanawiają wziąć z nimi ślub - do grona tych pań należą także gwiazdy, które związały się z obcokrajowcami. Tylko zobaczcie, jakiej narodowości są mężczyźni, którym kobiety po prostu nie potrafią się oprzeć.

Zobacz także: Gdzie najłatwiej znaleźć męża? Badania wykazały, że nie trzeba szukać daleko

Mężczyźni z tych 3 krajów najbardziej podobają się Polkom

Włosi, Hiszpanie, Francuzi - te narodowości od razu przychodzą nam do głowy, gdy myślimy o seksownych mężczyznach. Okazuje się jednak, że również panowie z innych krajów wyróżniają się na tle swoich rywali z pozostałych państw - przynajmniej w oczach Polek.

Portal papilot.pl przytoczył dane z raportu Głównego Urzędu Statystycznego. Okazuje się, że Polki chętnie biorą ślub z mężczyznami o trzech konkretnych narodowościach. Jacy to panowie?

 1. Brytyjczycy

Nie wiemy, czy chodzi o ich akcent, czy może o aparycję, ale największą słabość Polki mają do Brytyjczyków. To właśnie z nimi pobierają się najchętniej. Duży wpływ na to może mieć także fakt emigracji na Wyspy Brytyjskie i tego, że to właśnie wówczas kobiety poznają miłość swojego życia. 

2. Niemcy

To może być największe zaskoczenie na liście, ale z drugiej strony nas wcale nie dziwi. Niemcy sąsiadują z Polską, dzięki czemu kontakty obu narodowości są ułatwione. W dodatku nie ma się co oszukiwać - panowie tej nacji są przystojni i potrafią zawrócić w głowie kobiecie. 

3. Włosi

Włoski temperament potrafi oczarować każdą kobietę. Nic więc dziwnego, że Polki mają słabość do Włochów - zwłaszcza te, które uwielbiają wylegiwać się w promieniach słońca i dobrze bawić. Z takim partnerem nuda nikomu nie jest straszna. 

Zobacz także: 5 rzeczy, które sprawiają, że każdy mężczyzna jest seksowny

Kobiety z tych 3 krajów najbardziej podobają się Polakom

GUS przytoczył także dane dotyczące panów. Okazuje się, że mężczyźni pochodzący z Polski patrzą w zupełnie innym kierunku, gdy poszukują drugiej połówki. Dla nich liczy się głównie słowiańska uroda. Jakie panie podobają im się najbardziej?

Okazuje się, że ich numerem jeden są Ukrainki. Nie mają one problemu z porozumiewaniem się w języku polskim, a do tego są niezwykle urodziwe. Coraz więcej z nich przyjeżdża do Polski, żeby się kształcić oraz znaleźć dobrą pracę, w związku z czym osiedlają się tu na stałe. Podobna sytuacja dotyczy Rosjanek oraz Białorusinek. 

Zobacz także: Faceci wskazali cechy idealnej żony! Trzeba przyznać, że mają wymagania

Te gwiazdy wzięły ślub w 2021 roku. Niektóre ceremonie były przepiękne
10 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News

Źródło: papilot.pl/GUS