Zamknij

4 rzeczy, które mężczyźni przestają robić po ślubie. To często kończy się rozwodem

07.03.2022 12:45
4 rzeczy, które mężczyźni przestają robić po ślubie. To często kończy się rozwodem
fot. Shutterstock

Wiele kobiet uważa, że mężczyźni po ślubie się zmieniają. Udowodnił to ten rozwodnik. Wskazał 4 rzeczy, które zmieniają się w zachowaniu mężczyzn po weselu.

Choć wydawać się może, że ślub powinien być dla zakochanych wyłącznie sformalizowaniem związku, często bywa dla nich zgubny. To właśnie po powiedzeniu sakramentalnego "tak" zmienia się sposób myślenia zarówno kobiet, jak i mężczyzn. To jednak faceci wówczas częściej się zmieniają. Przyznał to jeden z nich, który ma za sobą już rozwód z ukochaną. Wszystko przez 4 rzeczy, które zmieniły się w jego myśleniu i zachowaniu po ślubie. Okazuje się, że to dość częste zjawisko.

Zobacz także: Aż 90% rozwodów ma miejsce przez te 4 rzeczy. Co ciekawe, na liście nie ma zdrady

Mężczyźni po ślubie się zmieniają

Wiele kobiet po ślubie twierdzi, że ich partnerzy znacznie zmienili się, odkąd są w związku małżeńskim. Teraz ich słowa potwierdza jeden z rozwiedzionych facetów.

Dziennikarz portalu yourtango.com, Serge Bielanko, opublikował samokrytyczny felieton. Opowiedział w nim, jak zmienił się po ślubie z ukochaną kobietą. Jego zachowanie było nie do zniesienia do tego stopnia, że zakończyło się rozwodem. 

Jak wskazuje Bielanko, rzeczy, które on przestał robić po ślubie, są częste w związkach małżeńskich. Wielu mężczyzn zapomina o tych z pozoru drobnych, ale niezwykle ważnych dla relacji czynnościach. 

Zobacz także: Zbliża się "dzień rozwodów". To właśnie w tym dniu rozpada się najwięcej małżeństw

4 rzeczy, które mężczyźni przestają robić po ślubie

Portal papilot.pl wymienił 4 rzeczy, które zdaniem Bielanko mężczyźni przestają robić po ślubie:

  1. Trzymać żonę za rękę - nie chodzi tylko o chodzenie za rękę, choć to też. Mężczyźni po ślubie coraz rzadziej chwytają swoją żonę za dłoń. 
  2. Dotrzymywać jej kroku - często zdarza się, że chodzą kilka kroków przed nią lub za nią. "To jak niewidzialny środkowy palec pokazany osobie, która wam towarzyszy" - twierdzi Bielanko. 
  3. Otwierać jej drzwi - gentlemanem jest się całe życie, nie tylko przed ślubem. 
  4. Zabierać ukochaną na wycieczki - nie chodzi o wakacje z dziećmi. Jeżeli chcesz podtrzymać waszą relację, koniecznie zdecyduj się na romantyczny wyjazd od czasu do czasu. 

Zobacz także: Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Michał Wiśniewski z mikrofonem zakłada okulary przeciwsłoneczne
15 Zobacz galerię
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Źródło: papilot.pl/yourtango.com