Zamknij

Mężczyzna dokonał przerażającego odkrycia. Znalazł to na samochodzie córki

10.11.2022 08:26

Pewien tiktoker zauważył na samochodzie córki dziwny znak. Postanowił opowiedzieć o swoim odkryciu bratu, który pracuje w policji. Gdy dowiedział się, co może oznaczać opaska zaciskowa zamontowana na klamce auta, był w szoku. Teraz mężczyzna przestrzega innych.

Mężczyzna dokonał przerażającego odkrycia. Znalazł to na samochodzie córki
fot. Shutterstock/tiktok.com/@boogeyman0302

Tiktoker posługujący się w sieci pseudonimem "Boogeyman0302" podzielił się z obserwatorami pewnym odkryciem. Na filmie pokazał, co znalazł na samochodzie swojej ukochanej córki. Dziwny znak od razu zaniepokoił mężczyznę. Dlatego postanowił skontaktować się z policją. Gdy dowiedział się, kto i - przede wszystkim - w jakim celu oznakował auto jego dziecka, był w szoku. 

Zobacz także: 56-latka urodziła dziecko własnego syna. Zrobiła to dla prawdziwej miłości

Mężczyzna dokonał przerażającego odkrycia. Znalazł to na samochodzie córki

Do nagrania tego tiktokera dotarła Wirtualna Polska Kobieta. @Boogeyman0302 wyjaśnił obserwatorom, że jego córka pracuje na nocne zmiany w mieście i często wraca do domu dopiero ok. 4.00 rano. Dodał, że dziewczyna ma własny samochód i to właśnie nim podróżuje.

Ostatnio na aucie dziecka mężczyzna zauważył coś bardzo dziwnego. Na jednej z klamek znalazł... opaskę zaciskową. Niewiele myśląc, postanowił ją ściągnąć. Sytuacja jednak się powtórzyła i to kilkukrotnie. Opaska zawsze znajdowała się w tym samym miejscu - przy tylnych drzwiach pasażera.

Nie wiedziałem, co to jest, więc za każdym razem to odcinałem - podkreślił tiktoker.

W końcu mężczyzna postanowił porozmawiać o tym z córką. Liczył, że może dziewczyna powie mu więcej na ten temat. Ta jednak była zaskoczona odkryciem ojca. Przyznała, że nie ma pojęcia, co opaska zaciskowa robi na drzwiach jej auta.

Tiktoker ostrzega innych

Finalnie tiktoker skontaktował się ze swoim bratem, który pracuje w policji. To właśnie on powiedział mu, że jest to bardzo niebezpieczny znak. Funkcjonariusz wyjaśnił, że najczęściej opaskę zaciskową na samochodach umieszczają sutenerzy. Ma to być sygnał dla innych, że "kierowca podróżuje sam i jest łatwym celem". 

Teraz tiktoker przestrzega innych ojców, aby zwracali uwagę na samochody ich dzieci.

Zobacz także: Pochwalił się swoim związkiem i zalała go fala krytyki. Chodzi o wygląd żony

Jeśli masz nastoletnią córkę, która wraca do domu późno w nocy, sprawdzaj jej samochód każdego ranka. Poszukaj czarnej opaski zaciskowej lub innego znaku i natychmiast go zdejmij - apeluje mężczyzna.

Jak zauważył portal nypost.com, już kilka lat temu media społecznościowe zalała fala zdjęć przedstawiających czarne opaski zaciskowe na samochodach. Wiele osób wtedy mówiło, że znak ten pozostawiają sutenerzy. Wówczas policja w Teksasie uspokajała, wydając oświadczenie, że nie otrzymała żadnych doniesień o porwaniach i innych poważnych incydentach w okolicy. Funkcjonariusze dodali też, że nie zauważyli, aby opaski zaciskowe w jakikolwiek sposób powiązane były z sutenerstwem.

Projekt Polaris, organizacja non-profit zajmująca się walką z sutenerstwem, zauważyła, że sprawcy "bardzo rzadko zaczynają od brutalnego uprowadzenia". Ofiara jest zazwyczaj wykorzystywana przez kogoś, kogo zna i komu ufa. Jednak organizacja mówi również, że "każda sytuacja jest inna".

loader
Gwiazdy, których związki zaczęły się od przyjaźni
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl/nypost.com