Zamknij

Meghan Markle o jednej z randek z Harrym. Mieli na sobie postapokaliptyczne kostiumy

19.11.2021 09:26
Meghan Markle u Ellen DeGeneres o randce z Harrym w Halloween
fot. EllenTube/Ferrari Press/East News

Meghan Markle gościła w programie Ellen DeGeneres i zdradziła sporo informacji z życia prywatnego. Nawiązała do jednej z pierwszych randek z księciem Harrym.

Początki związku Meghan i Harry'ego nie należały do najłatwiejszych. Aktorka mieszkała i pracowała w Stanach Zjednoczonych, książę natomiast pełnił oficjalne funkcje w Wielkiej Brytanii. Nie mogli zatem pozwolić sobie na flirtowanie tak jak normalni ludzie. Jakiś czas temu Harry zdradził, jak wyglądała jedna z ich pierwszych randek. Teraz rąbka tajemnicy uchyliła także Meghan. Aktorka była gościem programu Ellen DeGeneres i opowiedziała, jak wyglądała ich halloweenowa randka w Toronto. Mieli szczęście, ponieważ nikt ich nie rozpoznał.

Zobacz także:  Harry nie związałby się z Meghan, gdyby żyła Diana? Szokujące słowa biografa księżnej

Meghan Markle u Ellen DeGeneres o randce z Harrym w Halloween

Meghan Markle ostatnio jest coraz bardziej aktywna w amerykańskich mediach. Najpierw wzięła udział w kontrowersyjnym wywiadzie u Oprah Winfrey, w którym wraz z Harrym zdradziła wiele niewygodnych dla rodziny królewskiej szczegółów. Teraz postanowiła przytoczyć sporo anegdot ze swojego życia u Ellen DeGeneres.

W rozmowie dziennikarki z księżną Sussex nie mogło zabraknąć pytań o jej relację z Harrym. Meghan postanowiła opowiedzieć o jednej z ich randek, która miała miejsce w Halloween. Harry przyleciał na nią z Wielkiej Brytanii do Toronto. W imprezie wzięła udział także księżniczka Eugenia z jej ówczesnym narzeczonym - Jackiem Brooksbankiem. 

Przyjechał zobaczyć się ze mną w Toronto. Spotkaliśmy się na mieście z przyjaciółmi, wśród których była jego kuzynka Eugenia i jej obecny mąż Jack. Wszyscy byliśmy w kostiumach halloweenowych, więc mogliśmy pozwolić sobie na jedną, szaloną noc na mieście, zanim świat dowiedział się, że jesteśmy parą - powiedziała Meghan. 

Ellen nie dowierzała, że nikt ich nie rozpoznał. Okazuje się, że mieli na sobie postapokaliptyczne kostiumy, które były naprawdę szalone, w związku z czym mogli pozostać incognito. 

Zobacz także:  Książę Filip nie chciał, żeby Harry żenił się z Meghan. Nie uwierzycie, co powiedział wnukowi

Meghan Markle i książę Harry - historia związku

Pierwsze kontakty Meghan i Harry'ego miały miejsce na Instagramie. To właśnie tam zaczęli wymieniać ze sobą wiadomości, dzięki którym okazało się, że chcieliby pogłębić tę znajomość. Plotki na temat relacji księcia z gwiazdą serialu "W garniturach" pojawiły się w 2016 roku, a w listopadzie tego samego roku Pałac Buckingham oficjalnie potwierdził ich związek.

Zaręczyny pary odbyły się dokładnie rok później - w listopadzie 2017 roku. Wszyscy byli zaskoczeni tym, że królowa Elżbieta wyraziła zgodę na ich ślub, bowiem Meghan Markle była już po rozwodzie, w dodatku ma afroamerykańskie pochodzenie. Monarchini udowodniła jednak, że idzie z duchem czasu. Tym samym 19 maja 2018 roku na zamku w Windsorze Meghan i Harry wzięli ślub. 

W maju 2019 roku na świat przyszedł syn pary - Archie. Następnie pojawiło się sporo problemów. Niedługo później, bowiem na początku 2020 roku, Meghan i Harry ogłosili, że dla dobra swojej rodziny zamierzają zrezygnować z pełnienia oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej. Przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych, gdzie 4 czerwca 2021 roku przyszła na świat ich córka Lilibet Diana. 

Zobacz także:  Meghan Markle obraziła królową Elżbietę. Zrobiła to podczas ślubu z Harrym

Źródło: YouTube