Zamknij

Mąż zarzucał jej niewierność, a sam zdradzał ją z setkami kobiet. Udowodniła to na TikToku

21.12.2021 13:49
Mąż zarzucał jej niewierność, a sam zdradzał ją z setkami kobiet. Zemściła się
fot. Shutterstock

Ten mężczyzna udawał zazdrosnego, a sam wielokrotnie zdradził swoją żonę. Kobieta to udowodniła, a potem zemściła się na TikToku.

Zdrada nie jest rzeczą łatwą do wykrycia. Często ludzie odczuwają, że w ich związku coś dzieje się nie tak, jednak nie mają dowodów na oszustwa partnerów. Ta kobieta przyłapała swojego męża na zdradzie przy pomocy kamery w domofonie. Inna odkryła oszustwa przy pomocy filmiku na TikToku. Bohaterka tego artykułu jednak nie miała tak oczywistych dowodów. W dodatku jej partner był na tyle toksyczny, że sam zarzucał jej niewierność. Ostatecznie jednak udało jej się udowodnić, że mąż ją zdradza, a wszystko rozpoczęło się tuż po ich ślubie.

Zobacz także: Dostała od faceta zdjęcie, które miało dowodzić, że jej nie zdradza. Coś poszło nie tak

Mąż zarzucał jej niewierność, a sam zdradzał ją z setkami kobiet

Portal dailymail.co.uk przytoczył historię tiktokerki @hillary.zinks. Kobieta opowiedziała o tym, jak była zdradzana przez toksycznego męża.

Jej były partner był pilotem. Sporo podróżował po świecie, w związku z czym nieczęsto był obecny w domu. Już na początku ich relacji regularnie odwoływał randki i zostawiał ją samą. Ostatecznie po ślubie Hillary odkryła pierwsze dowody jego zdrady. 

Najpierw znalazła kolczyk, który nie należał do niej. Potem, gdy przejrzała jego konta na portalach społecznościowych, znalazła sporą listę zablokowanych kont, które należały do różnych kobiet. Hillary napisała do niektórych z nich. To, czego się dowiedziała, po prostu ją zmroziło. 

Zobacz także: Zdrada poprawia relacje w związku? Najnowsze wyniki badań są zaskakujące

Mąż ją zdradzał. Zemściła się na TikToku

Okazało się, że mąż regularnie ją zdradzał. Był nawet członkiem seksklubu w Miami. Kobiety, które opowiedziały Hillary o zdradach jej męża, nie kryły żadnych szczegółów ich relacji. Jedną z nich była brunetka z Dominikany. 

Podała mi daty i nazwę hotelu. Zadzwoniłam do hotelu, dostałam paragon i powiedziałam mojemu byłemu wszystko, czego się dowiedziałam - mówi tiktokerka.

Mężczyzna wszystkiemu zaprzeczył. Hillary znalazła jeszcze inne dowody jego zdrady - np. prezerwatywy, których razem nigdy nie używali. Ostatecznie kobieta postanowiła rozstać się ze swoim toksycznym partnerem. Teraz opowiada o nim i jego kochankach na TikToku. Sami posłuchajcie tej historii. 

Zobacz także: Tiktokerka ujawnia znaki świadczące o zdradach jej męża. Ostrzega przed tym inne kobiety

Brad Pitt w smokingu i Jennifer Aniston w białej sukience na czerwonym dywanie w Cannes
9 Zobacz galerię
fot. P LAPOIRIE / Rex Features/EAST NEWS

Źródło: dailymail.co.uk/TikTok