Ma 41 lat i nigdy nie uprawiała seksu. "Całując go, byłam tak przerażona, że zwymiotowałam"

04.01.2023 12:38

Michelle ma 41 lat i wciąż jest dziewicą. Kobieta do tej pory całowała się tylko z dwoma mężczyznami, ale za każdym razem było to dla niej bardzo traumatyczne przeżycie. Niedawno zdecydowała się urządzić przyjęcie i wyznać bliskim prawdę o sobie.

Michelle ma 41 lat i nigdy nie uprawiała seksu
fot. tlc uk/YouTube/printscreen

Jakiś czas temu pisaliśmy o Sonali Chandrze, która w jednym z odcinków znanego talk-show Dr. Phill wyznała, że jeszcze nigdy nie uprawiała seksu. Niedługo później 35-latka udzieliła wywiadu portalowi dailystar.co.uk, gdzie opowiedziała o powodach swojej decyzji o zachowaniu dziewictwa. Ostatnio na wyjawienie podobnego sekretu zdecydowała się kobieta o imieniu Michelle.

Ma 41 lat i jest dziewicą

Jak podaje Wirtualna Polska Kobieta, powołując się na portal thesun.co.uk, Michelle w czasach szkolnych nie myślała o romantycznych relacjach z mężczyznami. Kobieta należała do grupy nerdów i nie w głowie były jej amory czy zabawa. Jak twierdzi, do zachowania przez nią dziewictwa przyczyniło się również to, że nie poszła na studia, tak jak to zrobiło wielu jej rówieśników. 

Czuję, że moje dziewictwo nie jest wyborem, a refleksją nad moim życiem. Większość ludzi po raz pierwszy ma taką możliwość w szkole średniej, a ja byłam wtedy nerdem. Wiele osób chodzi do college'u, a ja nie. Przez to nie nauczyłam się tego towarzyskiego stylu życia. Byłam szczęśliwa, że mogłam po pracy wrócić do domu, obejrzeć telewizję, a w weekend pójść do kina z mamą - wyjawiła Michelle.

Teraz kobieta ma 41 lat i - jak zdradziła - do tej pory całowała się tylko z dwoma mężczyznami. Za każdym razem była to dla niej bardzo stresująca sytuacja. Podczas jednego z pocałunków była tak przerażona, że... zwymiotowała. Kobieta nigdy też nie widziała żadnego faceta nago. Michelle zapewnia jednak, że zdarzało jej się chodzić na randki, ale po prostu nigdy nie wychodziło z tego nic więcej. 

Zobacz także: Rozstała się dla niego z mężem. Takiego obrotu spraw się nie spodziewała

Próbowałam wejść w związek z mężczyzną. Ale całując go, byłam tak przerażona, że dosłownie zwymiotowałam - powiedziała 41-latka.

Kobieta postanowiła wyznać bliskim prawdę

Do tej pory Michelle trzymała swoje dziewictwo w tajemnicy. Wstydziła się powiedzieć bliskim, że jeszcze nigdy nie uprawiała seksu. Dopiero ostatnio postanowiła podzielić się swoim sekretem z rodziną i przyjaciółmi. I to w dość oryginalny sposób. 41-latka zorganizowała imprezę "coming out party". Kiedy goście zebrali się wokół tortu w kształcie wiśni, Michelle ogłosiła, że nigdy nie uprawiała seksu. Ku jej zaskoczeniu, bliscy zaczęli bić jej brawo. W trakcie przyjęcia podeszło też do niej kilku mężczyzn, którzy stwierdzili, że bycie dziewicą jest bardzo atrakcyjne. 

Kobieta jest przekonana, że wyjawienie tajemnicy pomoże jej w kontaktach z mężczyznami. Szczególnie że od zawsze seks był dla niej mniej przerażający, niż powiedzenie partnerowi prawdy o sobie. 

Zobacz także: Poszła na randkę i usłyszała, że jest za gruba. Internauci stanęli w jej obronie

Zdecydowanie nie mam zamiaru umrzeć jako dziewica - dodała Michelle.
loader
Znane pary, które ukrywały swoje związki. Oni długo nie przyznawali, że coś ich łączy
10 Zobacz galerię
fot. AFP/EAST NEWS

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl/thesun.co.uk/kobieta.gazeta.pl