Zamknij

Ludzie mówią, że jest z nią dla pieniędzy. Wszystko przez wygląd kobiety

15.11.2022 12:39

Leah Stanley to popularna influencerka plus size, która od trzech lat jest w szczęśliwym związku z Danem. Para jednak mierzy się z ogromną krytyką. Internetowi hejterzy mówią, że zakochani do siebie nie pasują i twierdzą, że mężczyzna zapewne jest z kobietą tylko dla pieniędzy.

Ludzie mówią, że jest z nią dla pieniędzy. Wszystko przez wygląd kobiety
fot. Instagram.com/voluptuousleah

Leah Stanley to popularna blogerka plus size. Jej konto na Instagramie obserwuje niemal 250 tys. osób. Kobieta jest w szczęśliwym związku, jednak miłość pary jest regularnie podawana w wątpliwość przez internetowych hejterów. Wszystko przez wygląd zakochanych - kobieta jest znacznie większa od swojego partnera. Z tego powodu para codziennie mierzy się z wieloma przykrymi komentarzami.

Zobacz także: Mężczyzna dokonał przerażającego odkrycia. Znalazł to na samochodzie córki

Ta kobieta jest większa od swojego partnera

O tej historii napisał portal nypost.com. Leah Stanley poznała swojego partnera Dana trzy lata temu poprzez jedną z aplikacji randkowych. Dobrze im się się ze sobą rozmawiało, dlatego wkrótce postanowili się spotkać. Przyjaźń szybko przerodziła się w miłość. Niestety para regularnie mierzy się z przykrymi komentarzami na swój temat. Ludzie uważają, że zakochani do siebie nie pasują.

Ludzie zawsze zakładają, że otyła osoba, taka jak ja, powinna być z inną otyłą osobą. (...) Twój rozmiar nie określa, kto cię pociąga - wyjaśnia 33-latka.

Stanley podkreśla, że różnica wagi pomiędzy nią a jej partnerem nigdy im nie przeszkadzała. Problem z ich wyglądem mają jedynie internetowi hejterzy.

Zobacz także: Pozwala dzieciom przeklinać. Metody wychowawcze tiktokerki oburzyły internautów

Para mierzy się z ogromną krytyką

Jakiś czas temu influencerka opublikowała nagranie, w którym pokazała kilka komentarzy zamieszczonych przez internautów na jej temat. Trzeba przyznać, że niektóre opinie są naprawdę "ostre".

Jest z tobą dla pieniędzy.
 
Pewnie ją zdradza.
 
Uciekaj od niej - brzmią wpisy hejterów.

Leah Stanley zapewnia jednak, że nie przejmuje się podobnymi komentarzami, a nawet uważa je za zabawne. Dodaje, że najważniejsze jest to, żeby mieć świadomość tego, że zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony z tego, co robisz. 

Na szczęście para może liczyć na ogromne wsparcie fanów. Wiele osób jest zdania, że Leah i Dan są uroczy i wyglądają na bardzo szczęśliwych oraz zakochanych. 

Zobacz także: Zrobił żonie niespodziankę i zarezerwował wakacje za granicą. Reakcja kobiety go zaskoczyła

loader
Gwiazdy, których związki zaczęły się od przyjaźni
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

RadioZET.pl/nypost.com