Zamknij

Ludzie mówią, że ich związek to fikcja. Twierdzą, że mężczyzna jest za atrakcyjny dla swojej żony

02.12.2022 13:17

28-letnia Gina Miyares i jej młodszy o cztery lata mąż Josh od dłuższego czasu muszą mierzyć się z nieprzyjemnymi komentarzami. Ludzie zarzucają parze, że ich związek jest fikcyjny, ponieważ - jak twierdzą - mężczyzna jest poza zasięgiem kobiety.

Ludzie mówią, że ich związek to fikcja. Twierdzą, że mężczyzna jest za atrakcyjny dla swojej żony
fot. instagram.com/teammiyares

28-letnia Gina Miyares i jej 24-letni mąż Josh Miyares to para influencerów - ich konto na TikToku obserwuje ponad 70 tys. osób. Choć, jak zapewnia małżeństwo, ich związek jest bardzo udany, to od dłuższego czasu mierzą się z ogromną krytyką. Internetowi hejterzy twierdzą, że zakochani w ogóle do siebie nie pasują, a Josh jest poza zasięgiem Giny.

Zobacz także: Ta kobieta z Wielkiej Brytanii ma 22 dzieci. Była w ciąży przez kilkanaście lat

Ludzie mówią, że ich związek to fikcja

O historii tych influencerów napisała Wirtualna Polska Kobieta. Gina i Josh poznali się w 2017 roku. Początkowo byli przyjaciółmi, ale z czasem poczuli do siebie coś więcej. Dwa lata później w sierpniu para stanęła na ślubnym kobiercu. Od dłuższego czasu stara się też o dziecko.

Niestety od kiedy małżeństwo opublikowało w mediach społecznościowych informację o swoim związku, mierzy się z ogromną krytyką. Internauci piszą, że zakochani do siebie nie pasują. Część osób uważa, że związek influencerów jest fikcyjny, ponieważ Josh w przeciwieństwie do Giny jest bardzo atrakcyjny. Niektórzy nawet stwierdzili, że mężczyzna z pewnością jest gejem i tylko udaje, że podoba mu się żona. Kobieta jednak zapewnia, że Josh uwielbia jej krągłości.

Ludzie mówią:" Och, wow, jestem zaskoczona, że jesteście razem, ponieważ Josh jest taki aktywny i wysportowany". Nie rozumieją, jak można kochać kogoś, kto nosi większy rozmiar. Współczuję tym ludziom, ponieważ nie wiedzą, jak to jest czuć bezwarunkową miłość - wyjaśniła Gina.

Małżeństwo mierzy się z ogromną krytyką

Para stara się nie przejmować nieprzychylnymi komentarzami, jednak nie zawsze im się to udaje. 24-latek przyznał, że jest wściekły, gdy widzi, jak ktoś oczernia jego ukochaną, a ich związek podaje w wątpliwość. 

To boli, gdy ludzie mówią takie rzeczy o mojej wspaniałej żonie - powiedział Josh.

Mimo to para nie poddaje się i nadal dzieli się w mediach społecznościowych urywkami z życia prywatnego. Ponadto małżeństwo opowiada w sieci, jak wygląda ich walka z niepłodnością. 

Zobacz także: Oświadczyli się sobie nawzajem w tym samym momencie. Zatkali usta z wrażenia

loader
Gwiazdy, których związki zaczęły się od przyjaźni
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl/nypost.com