Zamknij

Nieznany szczegół ze związku Kate i Williama. Księżna uratowała ukochanego z tarapatów

01.02.2022 09:01

Kate i William poznali się na studiach. Wówczas zdarzało się, że przyszła księżna musiała wybawiać z opresji swojego ukochanego. Wszystko przez inne kobiety.

Księżna Kate uratowała Williama z tarapatów podczas studiów
fot. Danny Lawson/Press Association/East News

Księżna Kate i książę William dziś uchodzą za zgrane małżeństwo. Choć od ich ślubu minęło już ponad 10 lat, nadał łączy ich silna więź, o czym przekonuje ekspert od mowy ciała. Doskonale wiemy, że ta relacja rozpoczęła się jeszcze na studiach, choć na początku jedynie się przyjaźnili. To właśnie tam Kate kilka razy wybawiła swojego ukochanego z opresji, za co ten był jej bardzo wdzięczny. Dziś z pewnością wspominają te sytuacje z uśmiechem na ustach.

Zobacz także: William posłał Kate pełne miłości spojrzenie. Nie bez powodu akurat w tym momencie

Księżna Kate uratowała Williama z tarapatów podczas studiów

Portal mirror.co.uk przytoczył ciekawostkę ze studenckich czasów Kate i Williama. Wówczas łączyły ich przyjacielskie relacje. Nic więc dziwnego, że Kate postanowiła wesprzeć księcia w kilku niezręcznych momentach. 

10 lat przed ślubem Kate i William uczyli się na uniwersytecie St. Andrew's w Szkocji. To właśnie tam się poznali i jak na studentów przystało - bawili się na różnych imprezach.

Okazuje się, że podczas tego typu spotkań William był podrywany przez inne studentki. Wówczas Kate wkraczała do akcji, ale nie z zazdrości - po prostu chciała pomóc mu je spławić. O jednej z tego typu sytuacji możemy przeczytać w książce Katie Nicholl pt. "Kate: The Future Queen". 

Will był naprawdę podrywany przez tę dziewczynę na imprezie i zrobiło się to dość niewygodne, ponieważ nie mógł się jej pozbyć. Był naprawdę uprzejmy, ale ta dziewczyna po prostu nie zrozumiała aluzji - mirror.co.uk cytuje wypowiedź przyjaciółki pary książęcej, Laury Warshauer.

Okazuje się, że wtedy Kate podeszła do niego i objęła go ramionami. William ogłosił, że ma dziewczynę, po czym oboje zaczęli chichotać. 

Zobacz także: Czy księżna Kate mogłaby zdradzić Williama? Tak, ale Diana jej to utrudniła

Związek Kate i Williama

Księżna i książę Cambridge zaczęli spotykać się na studiach. Ponoć to Kate przygotowała prawdziwą intrygę, żeby poderwać Williama. Udało jej się to i pod koniec 2010 roku wnuk królowej Elżbiety się jej oświadczył.

Ślub Kate i Williama odbył się 29 kwietnia 2011 roku w opactwie westminsterskim. Dziś mają już trójkę dzieci: George'a, Charlotte oraz Louisa. 

Zobacz także: Suknia ślubna Kate skrywa tajemnicę. Dzięki temu trikowi księżna miała talię osy

loader
Mezalianse w rodzinie królewskiej. Oni zakochali się w zwykłych osobach
9 Zobacz galerię
fot. Alberto Pezzali/Press Association/East News

Źródło: mirror.co.uk